Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

wolfteam hamadahın servetine el koyuyormuş :(

kimimela90

New member
Local time
22:06
Gamesultan aksiyonları çok güzel olmuş bence sizde değerlendirin hacılar. Hem joygame gamesultan ve turkcell iş birliği yapmışşar.

nukpana92

New member
Local time
Aga geçen kurt avı modunda oynuyorum full ölüyorum ama hani 15 öldürme 36 ölme :D neyse baktım olacak gibi değil jp alacam bi baktım joygamede burdaki kampanya var wolf için dedimki tamam şimdi şans kutumu aldım turkcelim ile nasıl şanslıysam artık altın silah seti geldi :D 30 günlük yani 8.800 jp vermektense hem 2000 jp kazandım hemde şans kutusuyla gelen altın seti silahlarımı :D .

pintalon

New member
Local time
Gelin beyler gelin dostlar sizlere bir kıyağım var madem paylaşımı yapıldı :D alın size kampanya ile ilgili bilgi joygame den girin bakın hamadah alanlar gringoxx adım ekleyin kapışak şans kutusuda alında bari kampanyadan tam eşit olak çünkü güç dövmesi ve altın serisi silahlah kazandım.

Progenit

New member
Local time
Diyecem ama inanmıcaksınız aga bu joygame ne yapmış ya

askorbik

New member
Local time
Yani ben abimin ve babamın telefonlarını kullanarak bir sürü ürün aldım başıma bela olcak asdfdsg :)

sags16

New member
Local time
Joygame kendini aşmış bu kampanyalar konusunda adam kıtlıktan çıkmış gibi kampanya yapıyor :D

ceribasilixx

New member
Local time
Yeni kampanyayı gören oldumu gençler Bu kampanya çok iyimiş o zaman bu kampanya ile almak lazım ucuza geliyor.

daleboca16

New member
Local time
"Wolfteamın çıkışında ilk fransız ordusu onları işe almış bunu biliyor muydunuz ? Turkcell joygame ve gamesultan kampanyalarından faydalanarak sizlerde başlayabilirsiniz oyuna ""Fransız Ordusu, ""WolfTeam"" yani Kurt Takımı adında, 2. Yabancı Lejyon olarak da bilinen yeni ve özel bir güç kurdu. Kurulan bu takım için dünya çapında araştırmalar yapan Fransız Ordusu, buldukları özel birliklerle Wolfteam’i gün geçtikçe güçlendirdiler."""

defterdarx

New member
Local time
Şimdi aklıma geldi geçen cafeden arkadaşlarla konuşuyorduk arkadaş gitmiş haberin aslını öğrenmeden turkcell olmayan hattan alışveriş yapmış vergiler sayesinde tüm konturleri heba oldu hediyede kazanamadı.

dangertsc

New member
Local time
Yani platinyumlardan da şans kutusu düşer belki bilmiyorum euaheh :) Bir şey diyemedim tabi durum böyle olunca. Şans kutusu yerine platinum kutu alın bence o daha iyi.

draxis1905

New member
Local time
Gürcan diye bi arkadaşım var şerefsiz programcı gelmiş ben wolfteama program yazarım hacklerim dedi bende dedim ki olmaz o iş joygame süper güvenlik yapmış oda sustu gitti.

fellaini16

New member
Local time
Yani ben firmalar bu işi ne ve nasıl yapıyor ben anlamıyorum hacılar. Hamadah + gamesultan üyelerine şanskutusu çok çok çok iyi bence

foldit12

New member
Local time
Arkadaşlar wolfteam de Ifarkedmeez diye bi adam var. Ondan başka orgeneral varmı acaba oyunda yoksa o tek mi sadece ? Ben bunu öğrenmek istedim.

kaliska91

New member
Local time
benim gibi yap, babanın hattını kullan gerçi seninki benim peder gibi ücret keser mi bilemem adam ticarete döktü aldığım item başına 50 kuruş alıyo

kimimela90

New member
Local time
Şimdi arkadaş joygame yaptığı her şey güzel zaten heleki wolfteam için olanlar yani wolf cü olarak sabahım akşamım oyunda ki hamadah en sevdiğim karakter hani yanında 30.000 jp mide aldım tavsiyemdir sizlere arkadaşlar oynayın

Progenit

New member
Local time
Aga turkcelden mobil ödemede sorun yaşayanlar var keşke ondanda bahsedeydin

acab1963

New member
Local time
Oyunun en seksi karakteri sizce hangisi ? Bence Marien Arnault ama diğer fikirleri de duymak isterim valla çok yarışma bile açarız anasını satayım. Hemde Pedronun rakibi bu :)

pintalon

New member
Local time
Kimmiş gringoxx e kafa tutan geçenlerde angrybird vardı geldi kapışıyoz adam sövdüde sövdü hani iyiki paylaşımı yapılmış kampanyanın bende kampanyadan şans kutusu aldım şans kutusundan bi baktım karakter çıkmış 7 ügnlük reinhard hemde :D

askorbik

New member
Local time
Hacılar ellerinize sağlık Çok güzel bilgiler veriyorsunuz sizlerde.

sags16

New member
Local time
beyler klanı olan varsa çağırsın beni gringoxx adım ya hiç klanda oynamışlığım yok ya :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8