Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

wolfteam hamadahın servetine el koyuyormuş :(

draxis

New member
Local time
06:55
Arladaşlar Joy Game in turkcell e yaptığı kampanyayı bilmeyen yok değil mi ? Var mı var mı ? Varsa onun için son kez yazayım dedim bende zaten Şindi bir çok insan bilir ki Wt yani wolf team de karakterler de çok önemlidir bir çok özellik katarlar karakterlere. Yeni gelen paketle Hamadah karakteri 7 günlük kullanımı epey uygun duruma gelmiş. Joygame nasıl oldu da insaf etti böyle şeyler yapıyor arkadaş şaştık doğrusu.

Platinyum kutu, hamadah, para seçin beğenin alın istediğinizi bu kampanyanın son günlerini kaçırmayın

acab1963

New member
Local time
Yiğit demir ile ilgili bilgisi olanlar varmı bana bir bilgi versinler ha Agalar bu WolfTeam'de Yiğit Demir isimli karakteri kullanan var mı ? Açıklamasında diyor ki hem uzun menzilli hem kısa menzilli silahları kullanıyormuş bir de üstüne yakın dövüş ustasıymış yani bunların hepsi böyle bir karakterde birikiyorsa nasıl oluyor açıklayabilecek olan varmı ?

askorbik

New member
Local time
Wolf team platinyum kutulardan kullanan varmı acaba ? ben 3 tane kutu almıştım en üst seviye bir zırh ile silah gelmişti 3. olarakta fazladan exp gelmişti tabi şans işi

ceribasilixx

New member
Local time
Yani kampanya bilgileri için mantıklı fikri olanlar varmı ? Nereye mesaj göndericez nasıl yapıcaz nasıl olacak vb vb

daleboca16

New member
Local time
Agalar geçen gün arkadaşlarla lahmacun yiyorduk sora birden konu nereden nereye geldiyse wolf teamda ki en iyi karakter hangisine geldi ? Sizce hangisi bunla ilgili fikri olan varmı.

defterdarx

New member
Local time
Agalar ben bu kampanyayı aldım ben yeaaa çok acayip mutlu oldum on numara kutu valla

draxis1905

New member
Local time
Yapraklar gibi dökülüyor vallahi bu oyunda düşmanlar Wolfteam tam aksiyon oyunu birde Gamesultan ile hazırladığı yaz kampanyası mükemmel oldu.

fellaini16

New member
Local time
Valla bu kampanyaları yeni gördüm çok şık cuk diye oturmuşlar oyunlara. Yeni gördüm turkcel sağolsun sayesinde hamadahım olcak

foldit12

New member
Local time
Agalar bu WolfTeam'de Yiğit Demir isimli karakteri kullanan var mı ? Açıklamasında diyor ki hem uzun menzilli hem kısa menzilli silahları kullanıyormuş bir de üstüne yakın dövüş ustasıymış yani bunların hepsi böyle bir karakterde birikiyorsa nasıl oluyor açıklayabilecek olan varmı ?

kaliska91

New member
Local time
7 adet platinum kutu almak için sizde fırsatı kaçırmayın hacı. 30.000 JP ye denk geliyor bu kadar kutu ama inanılmaz olmuş kampanya değil mi ?

kimimela90

New member
Local time
şans kutusundan neler düşüyor kardeşim onları yazsana bi ya

nukpana92

New member
Local time
beyler beyler buyrun bu kyağımı unutmayın size bir kampanya daha sunayim 7adet platinium kutu kampanyası yapmış

askorbik

New member
Local time
Gamesultan da girmiş satış olaylarına orayıda iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. gamesultanın işin işine girmesi çok iyi olmuş online alışverişte güvenilir bir firma.

pintalon

New member
Local time
Yaa işte şans banada güldü joygamein şans kutusu + 2000 jp lik kampoanyasını aldım gayet güzel ve el verişli şans kutusunu kullanınca marien arnault geldi ve artı 2000 jp daha var onu kurt parasına çevirebilirsem çok iyi olacak.

Progenit

New member
Local time
Beyler arkadaş çok iyi bir şeye değinmiş wolfde bu kampanyalar heryerde bulunmaz

sags16

New member
Local time
Beyler aramızda turkcelden nasıl alacağımızı bilen varmı bu kampanyadan. Hani bilmiyorum bilen varsa repini veririm anlatırsa tabi.

ceribasilixx

New member
Local time
Gamesultan üstünden aldım çok acayip kutular denk geldi vallahi süper şeyler olmuş nihohoh çok sevindim ben ama joygamden alınca bu kadar güzel kutular denk gelmedi

daleboca16

New member
Local time
Yemin ediyorum şu oyunun en seksi karakteri bu kız ya. Bugün ne giysemde çıkan kızlardan bile güzel çizmişler. Sırf kızı görmek için oyun oynuyorum vallahi billahi.

defterdarx

New member
Local time
Kampanyalarda kredi kartına gerek yok.Adı üstünde turkcell mobil ödeme kampanyası turkcell hattın ve konturün olsun yeterli.

dangertsc

New member
Local time
HKE 417 GL silahını kullanan varmı arkadaşlar ? Wolfteam da ateş ve delme oranı en yüksek olan silah olarak kayıtlara geçmiştir bilginiz olsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8