Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

wolfteam hamadahın servetine el koyuyormuş :(

nukpana92

New member
Local time
02:49
yaptınmı böyle kampanya yapıcan ağabeycim adamlar hamadah koymuş 7li platinum kutu koymuş şans kutusuda koymuş hani bana sorsalar hamadah ile şans kutusu derim bakarsınız içinden bir tane karakter çıkar :D

Progenit

New member
Local time
Aga şans kutumu aldım ve sanada repimi bastım sağolasın ama ben bir link paylaşayim

askorbik

New member
Local time
Yeni ürünlerin eklenmesi iyi olacaktır kampanya ürünlerinin sınırlı olması sıkıcı olmuş

pintalon

New member
Local time
Ya hakikaten bu hani silah karakter felan gelince istemedende olsa iyi oynuyo insan yalan yok elimde hiç bir şey yokken full ölüyorum ama hamadah aldım burdan şimdi on numara oynuyorum :D

sags16

New member
Local time
Aga 30.000jpim oldu varmı benden iyisi hamadahda oldu ama hani jo de çok işime yaradı hemde çook ayrıntılı bilgi burada.

ceribasilixx

New member
Local time
Bu hamadahın neler yaptığı beli olmuyor hacılar. hamadah %30 daha fazla veriyor birde default karakterlere göre daha güçlü

daleboca16

New member
Local time
Arka sokaklarda sanki polis kovalıyoruz gibi anasını satayım Wolfteam içinde iken her yerden sağdan soldan fırlayan manyaklar beni deli ediyor.

defterdarx

New member
Local time
Klanca wolfteam kampanyası varken jp zulalıcaz son gün ne zaman acaba bileniniz varmı ona göre bi yol cizicez

dangertsc

New member
Local time
Arkadaşlar arama hızı veren eşyalar neler var acaba ? 10B ekip çantasının özelliği tam olarak nedir bilen kavranya varmı ?

draxis1905

New member
Local time
Abi yemin ediyorum wolfteam oynamak için 2 senelik sevgilimden ayrılmayı düşünüyorum. Yani oyun oynarken geliyor başıma duruyor izliyor laf ediyor filan sanki başıma pro gamer anasını satayım.

fellaini16

New member
Local time
Aynen müdür. Hamadah olayı çok sağlam. Ama G Cash kazandırıyor Game Sultan ve bunun yanı sıra bir sürü kutu mutu şansında oluyor. Bence değerlendirilmesi gereken bir kampanya

foldit12

New member
Local time
Bana göre en saçma hikayesi olan karakter Geremi Song olmuş. Ne öyle o fake karakter resmen. Neymiş soradan güç verilmişte kamerunu ele geçirmişte. Pedronun çırağı sayılır oynayan varmı ?

kimimela90

New member
Local time
ben size gamesultan üyeliği alın dedim dedim almadınız bakın şimdi noldu?

nukpana92

New member
Local time
Yav oynadğım oyunlar içerisinde şu wolfteam kadar güzel ve cömert bir oyun yok içinde küfür edenler ve hile kullananlar adam full karakterli ya neyse hani geçenlerde hamadahı aldım turkcel hattım ile ağabeycim karakter felan dinlemiyorum şans kutumdanda 14lü güçlü paket çıktı aldım elime akeı47 mi karakter marakter kalmadı ah bide kaplan dövmemle yılan dövmem olsa on numara olur.

acab1963

New member
Local time
Hamadah kullanıldığında %30 fazla para kazandırıyor hacılar. Hemde yeni kampanya ile çok ucuza geliyor 1 haftalık kullanım paketi. Pedro ile iş birliği yapan bir diğer karakter.

Progenit

New member
Local time
wolfteam bu aga insanda sabr bırakmaz mesela en büyük örneği youtube paylaşmılar

pintalon

New member
Local time
Yahu biryandan children of bodom diğer yandan wolf iyice havaya giriyodum zaten şimdide bu hamadah şans kutusu platinum ve 7 li platinum kutusu kampoanyası yapmış joygame ve turkcellilerede uygun şekilde şimdi dahada havalandım :D

askorbik

New member
Local time
Hacılar vaktinizi iyi değerlendirin 1 ay vaktinden daha az kaldı ona göre hareket edelim.

daleboca16

New member
Local time
8e 8e maç yapacak takımlar arıyorum ben hacı. Bizim takım on numara yardırıyoruz. Sizde eğer bize raip olmak isterseniz XswampX'i ekleyebilirsiniz oyun içinden

ceribasilixx

New member
Local time
platinum kutu da al aga o da çok ucuzdu geçen gün hala öyledir kaçırma

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8