Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

wolfteam hamadahın servetine el koyuyormuş :(

ceribasilixx

New member
Local time
13:48
ben size gamesultan üyeliği alın dedim dedim almadınız bakın şimdi noldu?

daleboca16

New member
Local time
"Bakın wolfteam araştırmacısı takıma girmek için geçilen kısımları nasıl anlatmış . akıma girebilmenin tek kuralı, basit bir fizik testinden geçmek ve ""Anti-Epoxyn""e uyumlu olunup olunmadığını anlamak için yapılan kan testiydi. ""Yabancı Lejyonlar"" kurallarına göre, Lejyona alınan birliklerin yaşları, fiziksel kabiliyetleri ve kendi ülkelerinde yasal olmayan işlere bulaşıp bulaşmadıkları herhangi bir değer taşımıyordu."

dangertsc

New member
Local time
Yani gamesultan bolca hediyede veriyormuş ona göre dsvranın hacılar hem benden Sana benden artı rep hem hamdah olcak hemde gamesultandan şans kutusu hediyem olcak

draxis1905

New member
Local time
Koşu bandına uyumlu laptop yapsalarda koşarken de wolfteamdan ayrı kalmasak anasını satayım

fellaini16

New member
Local time
Onbaşı rütbesinde kullanabileceğim dövme ve o dövmenin verdiği özellikler nelerdir bilgi veren varmı acaba ?

kaliska91

New member
Local time
onu aldım kendimden geçtim zaten oyun çok zevkli olmaya başladı

kimimela90

New member
Local time
Şimdi arkadaş joygame yaptığı her şey güzel zaten heleki wolfteam için olanlar yani wolf cü olarak sabahım akşamım oyunda ki hamadah en sevdiğim karakter hani yanında 30.000 jp mide aldım tavsiyemdir sizlere arkadaşlar oynayın

nukpana92

New member
Local time
Taksim meydanında oynuyoruz yani bölüm olarak kurt vs kurt millet hep böyle gardiyan felan karakter yok bende joygamin kampanyasından aldığım hamdahın kurt karakteriyle tabi bi havalardayım iki tane gardiyan var birinde yılan dövmesi üstüne üstük tabi bende eksik olurmu :D akrep kartal ve kaplan dövmesi var inanmasınız ikisinide birlikte aldım hile diye odadan attılar :D

Progenit

New member
Local time
Beyler bakın linkini verecem ama şurayı okuyun “Mobil Ödeme kampanyası ile kazandığınız Hediye Kuponları aynı oyun ve aynı kullanıcı hesabı için bir defaya mahsus aktif edilebilmektedir. JP2, JP4 ve JP30 için alacağınız Wolfteam,ZombiRock ve Kehanet hediye kuponlarının hepsini kullanabilir, ancak aynı JP kodu ile tekrardan alacağınız hediye kuponlarınızı daha önce kullandığınız hesabınız için aktif edemezsiniz.” Hani yani sonradan millete çamur atmayın

acab1963

New member
Local time
Çok güzel özellikleri olan bu karakter Reinhard kullanınca %30 bonus veriyor hacılar. Pedronun en azılı GING düşmanlarından birisidir bu karakter. Ağız burun kırmada üstüne yoktur yani haberiniz olsun.

pintalon

New member
Local time
Aga hem point hemde wolfteam hastasıyım ama wolfteam içerdeki deli damarımı çıkartıyor helede bu kampanyadan alınca platinum 7li kutu çok işime yaradı ya.

askorbik

New member
Local time
oha.. geçen günkü olaydan sonra gamesultan da işe girmiş süper olmuş.. abanılır buna

sags16

New member
Local time
hani hamadahımla hepinizi ipe dizim tabi joygame kampanyanaları sağolsun

ceribasilixx

New member
Local time
gamesultandan hamadah'ı alınca şans kutusu bedavaymış iyi iş valla.

daleboca16

New member
Local time
operasyon tam gaz sürüyor. Wolf team oyuncuları sizler joygamein kampanyasını gördünüz mü adalar yardırmışlar. Sizleride oyuna alalım öptüm by

defterdarx

New member
Local time
İtalyan karakterler çöok güzel oluyorlar hocular. Birde italyadan Risotto diye bi karakter var süper Game sultanla

dangertsc

New member
Local time
Agalar bu WolfTeam'de Yiğit Demir isimli karakteri kullanan var mı ? Açıklamasında diyor ki hem uzun menzilli hem kısa menzilli silahları kullanıyormuş bir de üstüne yakın dövüş ustasıymış yani bunların hepsi böyle bir karakterde birikiyorsa nasıl oluyor açıklayabilecek olan varmı ?

draxis1905

New member
Local time
Çok wolfteam oynadığım zamanlarda annem kılıklı sevgilim gözlerini oyarım diye üstüme geliyor. Çaresini bilen varsa banada yollasın.

fellaini16

New member
Local time
Kurt donmasından en hızlı kurtaran ürün hangisidir acaba ? Kartal dövmesinden daha etkili olanı varmıdır sizce ?

foldit12

New member
Local time
Reinhard kullanınca %30 bonus veriyor hacılar. Pedronun en azılı GING düşmanlarından birisidir bu karakter. Ağız burun kırmada üstüne yoktur yani haberiniz olsun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8