Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Hep Beraber Tecrübe Ediniyoruz

ceribasilixx

New member
Local time
21:42
Tecrübe Puanı olmadan oynanmıyor bu oyun ben size diyim hacılar TP ile çok daha zevkli ve heyecanlı oluyor kaçırmayın yani bu kampanyayı

acab1963

New member
Local time
Günlük sıralama tablosunu yakından takip ederseniz eğer sizde takımın zombirock yetkililerinden özel hediyeler kazanabilirsiniz. Yani şöyle ki lider olursanız eğer sıralamada çok az verilen eşyalara sahip olabileceksiniz.

kaliska91

New member
Local time
abi şırf şu tp eziyeti için aldım ben bugün bu kampanyadan mobil ödeme ile. %100 tp bonusu bildiğin ilaç gibi geldi.. :D

foldit12

New member
Local time
ben size biraz taktik vereyim.Taktiklere geçmeden önce oyundan bahsedeyim. Oyuna ilk girdiğimizde kendimize bir karakter seçmemiz gerekiyor Sonra kendimize bir sınıf seçmeliyiz.Sınıflar lwl atladıkça açılacak.11 level olduğumuzda gitarist,beyzbolcu,boksör,itfaiyeci,forvet hepsi açık olup oyun içerisinde değiştirip istediğimizi kullanabileceğiz.

askorbik

New member
Local time
Zombi 2011 yılının en iyi mmo aksiyon oyunu seçildi bundan haberiniz var mıydı ? Hemde level dergisi seçmiş valla o adamlar işinin piri derler ama ben çok sevmiyorum. Aksiyon dediğin oyungezer seçerse aksiyondur.

defterdarx

New member
Local time
Arkadaşlar oyunun turnuvaları falan oluyo yani bu oyundan arasal gelirde sağlayabilirsiniz ben size diyim oynamadan geçmeyin oyunu oynuyorsanızda biraz ciddiye alın :D

draxis1905

New member
Local time
Bu haftanın turnuva kayıtları başladı. Sınıfının lideri turnuvasına biz kayıt yaptırdık sizde gelsenize.

ceribasilixx

New member
Local time
Boksör, Gitarist gibi karakterler seçiyorsun kardeşim daha sonra oyuna başlıyorsun eğitim bölümünden sonra serverlara girip kapışmaya başlıyorsun çok oyunculu bie RTS oyunu diyebiliriz kardeşim ama çok eğlenceli oyun kaçırmayın derim özellikle TP aldıktan sonra tadından yenmiyor

acab1963

New member
Local time
Zombi Tv açıldı haberiniz varmı arkadaşlar ? Oyunun en eğlenceli ve komik sahnelerini kayıt altına alıp bize gönderdiğinizde sizlerde yayınlarınızı burada görebilirsiniz. Test yayınlarıda bitmiş merak ettiğiniz soruları da tv üzerinde ki yayınlarda sorabilirsiniz.

kaliska91

New member
Local time
zombiye başladığımdan beri aksiyon bitmedi hiç manga geldi şarkı klip kampanyalar hep güzel ve ilgi çekiciydi adamlar harbi uğraşıyor ya

foldit12

New member
Local time
Bir de manga şarkı yaptı ! Vay bee ! Ben hala şaşkınlıktayım. Adamlar büyüyor helal olsun. Var mı burada oynayan arkadaşlar?

askorbik

New member
Local time
Arkadaşlar şu Jel denilen ürünü kullanan varmı ? Ulan eşyayı söyledim hangi oyun onu söylemedim :D Zombirockta Jel kullanan varmı acaba ? Düşmanları sabitliyormuş yerine ama ne kadar etkili kaç saniye sabitliyor bilen var mı ?

defterdarx

New member
Local time
Zombi Rock turnuvalarında oynayacaksanız zaten kesin almalısınız bu kampanyadan altın kuponu ve TP aldıktan sonra güzel bir karakter yaparsınız sonrada dalın ortalığa kimse tutamaz sizi :D

draxis1905

New member
Local time
Arkadaşlar Zombirock oynarken en iyi yenilen çerez sizce nedir ? Asdfsdfnh

foldit12

New member
Local time
Bence bu forumda Zombirockçılar diye grup kursak nasıl olur bi düşünelim bunu.

kaliska91

New member
Local time
Oyunun en büyük özelliği bu zaten. Yani aksiyonun deli gibi olması.

acab1963

New member
Local time
Arkadaşlar zombirockta artık güvenlik olayları çok fazla arttırılmış haberiniz varmı bundan ? Hile programı kullananlar 1. uyarıda 15 gün uzaklaştırma alıyorlar sorada 30 gün ceza sorada def edip atıyorlar bilginiz olsun.

foldit12

New member
Local time
Zombi rock stres topunuz dedikleri kadar var değil mi hocam yaz tatilinde de kampanya süper oldu bol bol kasarız artık

askorbik

New member
Local time
Zombirockta karton kutu kullanan varmı ? Etrafınızda ki düşmanları 2 saniyeliğine size saldırı yapamaz hale getiriyormuş. Parmakları ve kombolarına güvenen oyuncular 2 saniyede herkesin ağzını burnunu kırar yani.

defterdarx

New member
Local time
Tp kasmak çok zordu oyunda bu kampanyayla birlikte çok eğlenceli olacak herkes daha iyi şeyler alırsa oyunda daha çok aksiyon döner beyler hadi gelin beraber oynayalım :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8