Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Hep Beraber Tecrübe Ediniyoruz

draxis

New member
Local time
06:08

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte biz 15 tatilde toparladığımız ZombiRock takımımızı tekrar toparladık. Sizler de bu macerada yerinizi almak için bizlere katılabilirsiniz. Benim oyun için kullanıcı adım UÇAN BEYİN ekleyin beni paslaşalım.

Hem yeni kampanyalar var bu yaz için gelen daha doğrusu 3 haftası filan kalmış kampanya için en güzel yanı da hem ucuza TP Eşyası alabiliyorsunuz hem de bu sayede bizimle birlikte hızlıca kasma şansına erişiyorsunuz. Bundan faydalanmak için aşağıda ki görselde bilgiler var zaten değerlendirin ki beraber oynayabilelim.

acab1963

New member
Local time
Teee Kuantum fiziği mantığından çıkan manyak bir profesörün oyunu var Zombirock, sizler de bizim birliğimize katılıp bizlerle oynamak isterseniz oyuna girip beni XswapX nickinden ekleyebilirsiniz. Oyundaki sıralamalarda şuan 1.yim ben. Sizleride aramızda görürsek çok seviniriz arkadaşlar.

defterdarx

New member
Local time
İstediğimiz kadar alabiliyor muyuz bu kampayanlardan bilen varmı beyler

draxis1905

New member
Local time
Arkadaşlar benim clan'ım var bu kampanyadan alıp güzel karakterler yapanlar varsa alabilirim clana yükseliriz beraberce madem bu kadar adamız :D

askorbik

New member
Local time
Ya şu zombirockta karakter tuşlarının yani yönetme tuşlarını kavrayanlar varsa bana destek olur mu acaba ben kavrayamadım olayları sizler de bi fikir verir misiniz ?

ceribasilixx

New member
Local time
Hacılar bu TP işi çok iyi olmuş oyunda TP olmadan bir şeyler olmuyordu böyle bir kampanya yapmaları iyi olmuş

acab1963

New member
Local time
Zombirockta savaş Manga yaması ile ateşlendi hacılar. Oyunun müziklerinden görsellerine her şey değişti. Gitarist olup sazla sözle ağız burun kırmak istemez misiniz ? Gelin o zaman hep birlikte adamları dövelim. Hem çok eğlenceli bir oyun. Sıkılmadınız mı saçma sapan oyunlar oynamaktan hep silahla Zombi dövmekten filan ?

draxis1905

New member
Local time
Alabilirsin beni kardeşim güzel bir boksör yaptım süper eldivenler aldım clan'a alırsan dağırıtım önüme geleni :D

defterdarx

New member
Local time
Tcell hattın varsa indirimli oluyor kardeşim biliyorsundur indirimle birlikte istediğin kadar alabiliyorsun TP puanı ve 5.000 Altın Kupano çok güzel kampayanlar kaçırma derim al bol bol bir daha gelmez böylesi

askorbik

New member
Local time
Arkadaşlar zombi de manga karakterlerini alınca altın kazanma bonusu veriyormuş yüzdelerini bilen varmı acaba ? Ne kadar nasıl kazandırıyor diye.

ceribasilixx

New member
Local time
Yeni başlayacak arkadaşlara TP puanı kampanyasını öneririm daha zevli olur oyun öneririm

acab1963

New member
Local time
İnsanlar için büyük tehlike oluşturan zombilerin ağzını burnunu kırmak için bizlere katılır mısınız ? Biz kor avcılarıyız. Dövdükçe mutlu olan insanlarız. Şehirlerin rehin alınmış bölgelerini kurtarmak için bizlere katılın öldürüp duralım işte.

draxis1905

New member
Local time
Hacılar yalnız alacaklara bir tavsiye Tcell den başka hattan alırsanız çok canınız yanar ben diyimde size arkadaşlarım başka hatlardan aldıktan sonra çok ağladılar gelip bana neden söylemediniz diye falan dikkat edin kardeşler sizde ağlamayınız burda :D

ceribasilixx

New member
Local time
5.000 Altın kampanyasından aldıktan sonra boksörüme bir sürü eldiven aldım önümde duran yok arkadaşlar oyunda :D

defterdarx

New member
Local time
Çok büyük indirim gerçekten ben 3 tane altın kupanı 2 tanede TP aldım beyler almadığım şey kalmadı resmen karakterimiin özellikleri fulle yakın oldu önümde durabilen yok :D

askorbik

New member
Local time
Selam müdürler. Eğer sizlerde zombi oynamak isterseniz oyunda beni ekleyin XswapX ekleyin listenize. Eğer ben yoksam oyunun otomatik öğretme modundan faydalanabilirsiniz ve oyunu o şekilde rahatça kavrayabilirsiniz.

draxis1905

New member
Local time
maNga Konser haritasında daha beni geçebilen kimse olmadı benide alabilirsin klana kardeşim oynarız beraberce :D

acab1963

New member
Local time
Yılın en iyi aksiyon oyunu benim oynadığım Zombirock seçilmiş oha filan oldum lan ! Harbiden çok zevkli ama bu kadar başarı sağlamasını beklemiyordum. Joygame'e helal olsun

ceribasilixx

New member
Local time
Vallahi paranız yoksa 1.000 altın kuponundan da alabilirsiniz onunlada çok güzel şeyler alabiliyorsunuz özellikle boksör karakteri için 1.000 altın kuponu çok işe yarıyor bir sürü bere aldım :D

askorbik

New member
Local time
Arkadaşlar Zombirock arena tabanlı mmo oyunudur diye bir açıklama gördüm ? Nedir bu ne değildir ? Arena tabanlı ne demektir fikri olan varmı acaba bi aydınlatın ulan !

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8