Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Hep Beraber Tecrübe Ediniyoruz

draxis1905

New member
Local time
17:52
daha öne biz turnuvada yarı final gördük şimdi boşum bende gelebilirim clana turnuvalar çok eğlenceli oluyor beyler rekabet olmadan olmuyor zaten oyunda :D

ceribasilixx

New member
Local time
TP işi çok güzel olmuş arkadaşlar kaçırmayın derim ben size böylesini bir daha yapmazlar eminim :D

acab1963

New member
Local time
Agalar zombirockta silah özellikleri gelişti Hareket hızı bonusları filan kriket sopası filan çok güzel eşyalar geldiler denemekten zarar çıkmaz hem yeni altın kampanyası ile çok ucuza alabilirsiniz arkadaşlar.

defterdarx

New member
Local time
maNga videosunu bende görmüştüm gerçekten güzel olmuş dedikleri gibi Türkiye'de bir ilk zaten bir oyunun soundtrack'ini maNga yapabilirdi ancak çokta güzel olmuş iyi olmuş yani :D

askorbik

New member
Local time
Arkadaşlar aranızda bu zamana kadar sıralamaya giren oldumu ? Ben geçen gün Koravı sıralamasına girdim ve çok mutlu oldum sizde burada paylaşmak istersiniz belki bu girdiğiniz sıralama muhabbetlerini.

draxis1905

New member
Local time
Aynen kardeşim bende iki maç oynamıştım turnuvada çok eğlenceli oluyor bir Hırvatistan maçının son anlarında o kadar heyecanlanmıştım :D :D

ceribasilixx

New member
Local time
Zombi Rock'ta ne çok şikayet edilen konuların başında geliyordu bu ekipmanların pahalı olması ama joy game sesimizi duydu demekkki bu kampanya çok iyi geldi arkadaşlar kaçırmayın derim ben 1 ay sonra çok fırlayabilir paralar

acab1963

New member
Local time
Dolabım sekmesine girdiğinizde artık istatistiklerinizin hepsini görebiliyorsunuz yani kaç kere araba çarpmasına öldünüz falan filan hepsi yazıyor. Manga yaması ile bir çok yenilikler geldi sizler de denemelisiniz bence hocular.

kaliska91

New member
Local time
Aynı hat ile istediğimiz kadar alabiliyoruz sanırım joy game zombi rock forumunda görmüştüm bakayım link atarım

defterdarx

New member
Local time
maNga konser haritasıda gerçekten çok güzel hem maNga dinleyip hemde Zombi Rock oynamak büyük zevk veriyor insana bir indirip oynayın oyunu maNga Konser haritasında :D

askorbik

New member
Local time
Zombirock istilası sıralamasına girip en fazla kaç zombi öldürdünüz ? Benim bunda ki rekorum 1166 oldu yani manyakça bir oyundu beni geçen varmı acaba merak ediyorum.

draxis1905

New member
Local time
ahahhahahah aynen kardeşim final maçını izlemiştim ben internetten final maçında oynaynalarında elleri titriyordu yani onu fark ettim :D

ceribasilixx

New member
Local time
Aynen kardeşim herşey ateş pahasıydı oyunda hiç zevkli olmuyor oyun default malzemelerle ama altın alırsanız süper şeyler alabilirsunuz arkadaşlar

kaliska91

New member
Local time
hocam süper bilgi vermişsin şimdi tcell zombi rock kampanyası ile daha da güçleneceğiz bu bilgilerde yeni başlamak isteyen arkadaşlara yardımcı olur.

foldit12

New member
Local time
Aaaa süper kampanya olmuş, aylardır beklediğim kampanya ya zaten manga nın zombi rock şarkısından sonra hastası oldum sürekli oynuyorum ilaç gibi geldi bu kampanya :d

acab1963

New member
Local time
Dünya kupası var ya hani maçları izlerken takımının gözlüğünü alırsan eğer ve tuttuğun takım kazanırsa maçı sende bir günlük aşk gözlüğü kazanıyorsun. Bir de kör aşk gözlüğü yani iddia oynuyorsan sana faydası çok olacaktır.

defterdarx

New member
Local time
Zorluk mapi var hacılar onu gördünüz mü çok çok çok çok eğlenceli bu kadar zorlandığımı hatırlamıyorum bir oyunda gerçketen çok zevkli oluyor birde çok insan olunca tadından yenmiyor tabi ben bunu kampanyadan aldıktan sonra söyleyebiliyorum güçlü karakterle daha eğlenceli

askorbik

New member
Local time
Günlük puan sıralamasına giren varmı bu forumda benden başka merak ediyorum ? Eğer giren varsa benimle vs atmaya neder ? Kazanan olursa bende ona altın hediye edicem ben çok iddialıyım ağzınızı kırarım.

foldit12

New member
Local time
Zombirock demek kampanya yapmış vay be oyuna ısınamamıştım hemen tekrardan başlıyorum

draxis1905

New member
Local time
Vallahi arkadaşlar clanlarda oynayıp para kazanmak istiyorsanız bu kampanyalardan alıp güzel bir karakter oluşturmanız lazım sakın unutmayın beyler banada PM atın bende oynarım sizle

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8