Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

İşbirlikçilerden son flash-MeKa/Seyfi

A

alpalaba

Guest
sulatan murat yaylasından sadece bir kare var birde anzerden bahsediyor bir daha izledim hiç göremedim :) anzerdeki ( çiçekli koy) caminin imamına benden selam olsun alacakları olsun bir kulubelik yer vermetiz diyorlar biz onlara koca şehri verdik para bile almadan :) (beykoz )

MeKa

Banned
Local time
10:35
sulatan murat yaylasından sadece bir kare var birde anzerden bahsediyor bir daha izledim hiç göremedim :) anzerdeki ( çiçekli koy) caminin imamına benden selam olsun alacakları olsun bir kulubelik yer vermetiz diyorlar biz onlara koca şehri verdik para bile almadan :) (beykoz )

Burada sözü edilen anzer,,sen yerleşim yeri anzer sandın ama anzer bir bal türü..Yemeye bulamıyoruz ki flash-a koyalım ercü abi..Ayşemun dudakları benziyor anzer balina diyor..

ahmetaksoy

New member
Local time
seyredemiyormuyum yoksa bi problem mi var.

MeKa

Banned
Local time
seyredemiyormuyum yoksa bi problem mi var.

Bakın işte örnek,,"emeği yorumsuz bırakanın linki ölsün"...demiştim...birinin öldü bile...halbuki,, yorum yazıp izlemeye alsaydı bu durum başına gelmezdi...
:36_19_2[1]: :36_19_2[1]:

Tabiiki herşey şaka idi,sevgili arkadaşım.Cevabınız üzerine linki kotrol ettim,,sağlam,,açılıyor fakat açılma anında biraz naz yapıyor yüz görümlüğümü istiyor ne,,flashtaki kızımız...Açılma anında 1-2 kere tıklayın,,yada internet bağlantınız varmı? onu kontrol edin..Sözlerim latife idi,,alınmayın emi..MeKa

A

alpalaba

Guest
anzer yaylasınıda anzer balınıda biliyorum ve tse alınan baldan fazlaca çıkmadığı için ben oradayken kilosuna 150 dolar dediler ver dedim yokki dediler ve esas anzer balı ise daha ileride kaya kovuklarında oluyor yani kovan balı değil amerikalı bir şirket orayı kiralamış silahlı adamlar koymuş yanına bile yaklaştırmıyorlar

MeKa

Banned
Local time
anzer yaylasınıda anzer balınıda biliyorum ve tse alınan baldan fazlaca çıkmadığı için ben oradayken kilosuna 150 dolar dediler ver dedim yokki dediler ve esas anzer balı ise daha ileride kaya kovuklarında oluyor yani kovan balı değil amerikalı bir şirket orayı kiralamış silahlı adamlar koymuş yanına bile yaklaştırmıyorlar

Abi bulan buluyor walla,,deli bal adı ile de anılıyor sanıyorum..Geçen sene bu baldan 1 fazla kaşık yiyen (deli bal olarak da adı var sanıyorum) benim bacanağı zor yetiştirmişler hastahaneye.....

saka62

New member
Local time
eline sağlık harika olmuş

seyfi

Administrator
Local time
Anzer ile ilgili flash i Rizeliler den bekleyelim artık:007:

ahmetaksoy

New member
Local time
ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA OLMUŞ, FAKAT RESİMLER ÇOK KALİTESİZ VEDE ARAKLI NIN ÇAYLA PEK FAZLA İLGİSİ OLMADIĞINI BİLMENİZİ İSTERİM.SEYFİ ABİ BEN SANA BU KADAR KALİTESİZ RESİM Mİ GÖNDERİYORUM.ÇALIŞMA ÇOK GÜZEL İÇERİĞİ YANLIŞ. BANA GÖRE YİNEDE TEŞEKKÜRLER MEKA KARDEŞ

seyfi

Administrator
Local time
ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA OLMUŞ, FAKAT RESİMLER ÇOK KALİTESİZ VEDE ARAKLI NIN ÇAYLA PEK FAZLA İLGİSİ OLMADIĞINI BİLMENİZİ İSTERİM.SEYFİ ABİ BEN SANA BU KADAR KALİTESİZ RESİM Mİ GÖNDERİYORUM.ÇALIŞMA ÇOK GÜZEL İÇERİĞİ YANLIŞ. BANA GÖRE YİNEDE TEŞEKKÜRLER MEKA KARDEŞ

ehhh... okadar olsun Ahmet
hem çaydan değil Ayşe den bahsediyor.Araklı'da çay yetişmiyormu sanki.

MeKa

Banned
Local time

Burada birşey hatırlatmak istiyorum..Çayla ilgisi yok tamam..slayt bölümlerden oluşuyor.Değirmencikteyiz başlığıyla başlıyor ve çay(dere ve köprü) resmi giriyor..Yani bir bölüm bitip bir bölüm başlıyor...(Burada dikkatinizi çekerim)..Resim kalitesine gelince fotograf makinesi ile çekilmiş fotoğraflar..en küçük resim boyutu 400 kb lardan başlıyor..Benim upload edebileceğim boyut(upload sitesinden bu kadar) en fazla 3 mB olduğuna göre(7 resimde biter bu flash) varın siz anlayın çektiğim ızdırabı..Kısacası hiç kaliteden ödün vermeden yapacağım bir slayt enaz 10-15mB ı bulacaktır.Ben burada rahmetli ÖZAL ın bir deyimi ile hareket ediyorum.(Benim memurum işini bilir.)Böyle bir site varsa adını verinde daha güzel şeyler çıkartalım...Varsa tabii..:36_7_9: :36_7_9:

Not:burada araklı sadece tanıtım amaçlıdır..Başlıkla bağdaşması için..İyi izlememişsiniz

Son düzenleme:

MeKa

Banned
Local time
Anzer ile ilgili flash i Rizeliler den bekleyelim artık:007:

Anzer'e ait resimler yokki,koyalım..Bu konuyla ilgili ercü abiye cevap girdim.Önceki cevaplara bakıver seyficiğim..Hem sen boşver,çekemiyorlar bizim işbirliğimizi...Konu edilen anzer balı..yerleşim yeri anzer değil ki..:005: :005: :D: :D:

seyfi

Administrator
Local time
evet haklısın:)

ahmetaksoy

New member
Local time
alınmana gerek yok kardeş, bahsettiğin yerler yani araklıyı çok iyi bildiğim için hatta değirmencik köyünüde iyi bildiğim için sizin yaptıklarınızı daha iyi yorumlayabilirim.Ayrıca çalışmanızın çok güzel olduğunu yazmıştım sanırım.Resimlerle ilgili olarak sizi değil size gönderene idi lafım yani seyfiye.Kırdıysam özür dilerim.Ayrıca böyle bir sitem yok.Sadece sizin sitenizi ziyaret ediyorum o kadar.Ayrıca eleştiri olacakki daha iyi şeyler yapasınız değilmi.

seyfi

Administrator
Local time
alınmana gerek yok kardeş, bahsettiğin yerler yani araklıyı çok iyi bildiğim için hatta değirmencik köyünüde iyi bildiğim için sizin yaptıklarınızı daha iyi yorumlayabilirim.Ayrıca çalışmanızın çok güzel olduğunu yazmıştım sanırım.Resimlerle ilgili olarak sizi değil size gönderene idi lafım yani seyfiye.Kırdıysam özür dilerim.Ayrıca böyle bir sitem yok.Sadece sizin sitenizi ziyaret ediyorum o kadar.Ayrıca eleştiri olacakki daha iyi şeyler yapasınız değilmi.
O aslında sana söylemedi Ahmet,ben neden çekemiyorlar yazmış biliyorum.:36_19_2[1]:

yakan53

New member
Local time
çok güzel bir çalıma emeği geçenlere çok teşekkürler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8