Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

İşbirlikçilerden son flash-MeKa/Seyfi

MeKa

Banned
Local time
19:42
Resimlerini Seyfiden, değerleri arkadaşlarımızdan ve siteden alarak derlediğim güzel bir flash animasyon.
Flash,parçalı bölümlerden meydana geldiği için bitmiş zannedilerek kapatmayın,sonunu bekleyin..

ANZERBALI YENİ SİTE ÜZERİNDEN TEKRAR AKTİVE EDİLDİ

saboodi6zw8we9cb.gif
TIKLAYINIZ

Bu flashı seyretmek isteyen arkadaşlar aşağıdakı linkten indirip gelen dosyaya sağ tuşla birlikte aç seçip,Internet Explorer sol tuşla tıkladıklarında seyrede bilirler

AÇILIŞI BEKLERKEN OYUN OYNAYIN % 100 OLUNCA ENTER TUŞUNA BASIN..OYUNU MAUSLA OYNAYIN)

:

l304ir5.gif

Son düzenleme:
F

fiesta73

Guest
Ben bişi demicim. zaten sen benim diyeceklerimi biliyorsun. ellerine ve yüreğine sağlık. seyfiyede katkılarını nedeniyle çok teşekkürler...

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
17:42
Karadenize gitmis gibi olduk süper olmus tesekkürler.

seyfi

Administrator
Local time
MeKa eline sağlık,her zaman olduğu gibi süper olmuş.Eline sağlık diyeceğim ama demeye çekiniyorum!Allah ellerine sağlık sihat versin.Geçen yazdığımızda nazara gelmiştin biliyorsun.:)

murat.musellim

New member
Local time
ellerine sağlık güzel olmuş bir memleket havası aldım

R

ra82

Guest
eline sağlık meka abi çok güzel yerler en çok görmek istediğim yerler böyle görmek bile içimi ferahlattı....

F

fa77

Guest
sizi işbirlikçiler sizi size yakında film teklifide gelir :)
Helal olsun ellerinize sağlık ;)

MeKa

Banned
Local time
MeKa eline sağlık,her zaman olduğu gibi süper olmuş.Eline sağlık diyeceğim ama demeye çekiniyorum!Allah ellerine sağlık sihat versin.Geçen yazdığımızda nazara gelmiştin biliyorsun.:)

Sağolasın değerli kardeşim,biraz seni "yerdik" bu flashta ama çaylar ıslanıyormuş ne yapayım,hemşerin şarkıda öyle söylüyor..
Nazara inanırım,nazara geldiğimde doğrudur,artık nazar boncuklu geziyorum,internette bile..

Denizce

üye
Local time
17:42
Isbirlikcilerin sayesinde.. Güzel bir karadeniz turu yasadik sayenizde..Paylastiginiz icin Ellerinize saglik..

seyfi

Administrator
Local time
Sağolasın değerli kardeşim,biraz seni "yerdik" bu flashta ama çaylar ıslanıyormuş ne yapayım,hemşerin şarkıda öyle söylüyor..
Nazara inanırım,nazara geldiğimde doğrudur,artık nazar boncuklu geziyorum,internette bile..
bence harika olmuş ayrıca yerme falanda göremedim.

MeKa

Banned
Local time
eline sağlık meka abi çok güzel yerler en çok görmek istediğim yerler böyle görmek bile içimi ferahlattı....

Sevgili manevi kızım benim..Gün olur birgün fa kardeşimiz bu yerlere götürür seni inşallah,bende göremedim ama birazcık kenarından geçtim..Yeşilliklerle dolu doğa harikası,Rabbim-in bize sunduğu (nazardan saklasın) güzelliklerden bir tanesi..

sinan

New member
Local time
abi süper benim abimde arsin de askerlik yapmıştı ellerinize saglık cok güzel olmuş

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8