Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Hep Beraber Tecrübe Ediniyoruz

kimimela90

New member
Local time
10:16
Taktiklere geçmeden önce oyundan bahsedeyim. Oyuna ilk girdiğimizde kendimize bir karakter seçmemiz gerekiyor(Kız erkek şişman gibi...)Sonra kendimize bir sınıf seçmeliyiz.Sınıflar lwl atladıkça açılacak.11 level olduğumuzda gitarist,beyzbolcu,boksör,itfaiyeci,forvet hepsi açık olup oyun içerisinde değiştirip istediğimizi kullanabileceğiz.

fellaini16

New member
Local time
Zombirock Patlıyor ! Bomba eşyası ile alandaki bütün dengesizlere hasar verebilirsiniz bence kullanılmaya değer bir eşya. :D

nukpana92

New member
Local time
zombirock da büyük bir oyun hocam baksana kaç oyunun böyle ünlü gruplarla şarkısı var böyle kampanyası var ki türkçe oyunlar içinde

takitatablet

New member
Local time
aynı hat ile istediğimiz kadar alabiliyoruz sanırım joy game zombi rock forumunda görmüştüm bakayım link atarım

pintalon

New member
Local time
kampanya var, bunu geçen sene de yapmamışlar mıydı zombierock için?

suletu92

New member
Local time
forvet ve itfaiyeciyi deneyin. ortak karakter gitarist.

yamkalik

New member
Local time
Zombi Rock turnuvalarında oynayacaksanız zaten kesin almalısınız bu kampanyadan altın kuponu ve TP aldıktan sonra güzel bir karakter yaparsınız sonrada dalın ortalığa kimse tutamaz sizi :D

daleboca16

New member
Local time
Yılın en iyi aksiyon oyunu benim oynadığım Zombirock seçilmiş oha filan oldum lan ! Harbiden çok zevkli ama bu kadar başarı sağlamasını beklemiyordum. Joygame'e helal olsun

dangertsc

New member
Local time
Arkadaşlar Zombirock arena tabanlı mmo oyunudur diye bir açıklama gördüm ? Nedir bu ne değildir ? Arena tabanlı ne demektir fikri olan varmı acaba bi aydınlatın ulan !

nukpana92

New member
Local time
zombierock sitesine baktınız mı googleda aratın oradaki yeniliklere iyi bakın

pintalon

New member
Local time
abi acayip uygun, ben aldım direkt görür görmez. zaten kartım da yoktu süper oldu

suletu92

New member
Local time
abi şırf şu tp eziyeti için aldım ben bugün bu kampanyadan mobil ödeme ile. %100 tp bonusu bildiğin ilaç gibi geldi.. :D

yamkalik

New member
Local time
Tp kasmak çok zordu oyunda bu kampanyayla birlikte çok eğlenceli olacak herkes daha iyi şeyler alırsa oyunda daha çok aksiyon döner beyler hadi gelin beraber oynayalım :D

daleboca16

New member
Local time
Agalar zombirockta silah özellikleri gelişti Hareket hızı bonusları filan kriket sopası filan çok güzel eşyalar geldiler denemekten zarar çıkmaz hem yeni altın kampanyası ile çok ucuza alabilirsiniz arkadaşlar.

dangertsc

New member
Local time
Arkadaşlar aranızda bu zamana kadar sıralamaya giren oldumu ? Ben geçen gün Koravı sıralamasına girdim ve çok mutlu oldum sizde burada paylaşmak istersiniz belki bu girdiğiniz sıralama muhabbetlerini.

kimimela90

New member
Local time
Kolay ve seri level atlamak için Glow rush(Türkçesi ne olacak bilemedim) modunda oyunu hemen bitirecek bir takıma ihtiyacımız var.Ama odanın dolu olması önemli.Ne kadar çok oyuncu varsa o kadar tecrübe puanı kazanırız.

fellaini16

New member
Local time
AhuaHHA hikayeye bakın. Zombiler tren istasyonunu kuşatmışlarda bizler onları sopalayarak kovalıyormuşuz olm vaymı böyle bir eğlence ya ? Gelin sizde trene yol verelim :D Muahhehahs Loko meydanı haritası bölümün adı da sizleride bekleriz. Benim adım XswapX ekleyin.

nukpana92

New member
Local time
Turkcell kampanyası 1 ay sürecek arkadaşlar 25 gün filan kaldı diye biliyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8