Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Geri Sayım Başladı!!!

suletu92

New member
Local time
01:18
Oyunu başladınız ama herşey karmaşık mı görünüyoır? Sabırlı olun bu iyi bişey çabuk sıkılmayacaksınız :)

acab1963

New member
Local time
Kardeşim dediğimiz gibi önce 15.000 sanil paketi al sonrada cafe kartı yada elmas kart al parti düzenle insanları partiye davet et cafeni güzel düzenlersen zaten insanlar tekrar geliyor sıkınyı yok

AngryBird

New member
Local time
Makine kampanyasını alan çok var sürekli caddelerde görüyorum odndurma kahve satanlar ama olsun yinede alıcısı çıkıyor

ceribasilixx

New member
Local time
Normalde 10 lira falan oluyor bence kaçırmayın Dondurma makinası aldım şimdi çok daha zevkli

daleboca16

New member
Local time
Şimdi bir ara daha lise biteli yeni oldu açık lise öğrencisiyim oyunlardan konuşuyorduk bizim sakallı makallı bir arkadaş var çocuk sanalikacı çıkdı adam kampanyaları benden daha iyi biliyor yok yok hesabında şaşırmamak elde değil adamda tl den çok ne var kendisi üstüne üstük arabalar ile uğraşıyor ayrıyeten bilgisayar teknisyeni maşallah konuşurken aramıza dalmışdı –konuşmayın lan ezikler diye :D yiyenlerim bir oda iki .

defterdarx

New member
Local time
Sanalika oynamazsanız hayatınızda bir kere hata edersiniz ben diyimde size sonradan arkadaşlarınız falan anlatır böyle güzel bir oyun varmış ben neden oynamadım falan demeyin :D

fellaini16

New member
Local time
Film etkinliği çok güzeldi sinama gibi aldım popcorn'u mu izledim bütün fişmi

foldit12

New member
Local time
Daha öncede bu tür oyunlar oynadım ama en başarılısı bu oyun olduğu kanaatindeyim kampanyadan alınca çok daha güzel oluyor kaçırmayın derim

kaliska91

New member
Local time
Vapur gezileride çok eğlenceli oluyor arkadaşlar kaydınızı yaptırın geziyi beklerin derim orada da zaman çok çabuk geçiyor

Progenit

New member
Local time
Kahve makinasıyla dondurma makinası aldım geçen gün başından kalkamıyorum oyunun öyle sardı arkadaşlar almadan geçmeyin

kimimela90

New member
Local time
Angry Birdse yatırdığım parayı buna yatırsaydım diyorum şuanda kaçmaz bu kampanyalar :D

nukpana92

New member
Local time
Yeni arkadaşlar ediniyorum çok güzel kahve makinasıyla da etrafımda sürekli insan oluyor inanın bu kadar eğlenmemiştim hiç :)

sags16

New member
Local time
Markette istediğiniz herşeyi bulabilirsiniz birde profesonel satıcılar var onlar çok komik :D

suletu92

New member
Local time
Valla kardeşim masal karakterlerinde çok eğlenceli şeyler çıkabiliyor pamuk prenses alıyor arkadaşım bizde 7 cüce kostümü alıyoruz dolaşıyoruz masalı baştan oynuyoruz çok eğlenceli

acab1963

New member
Local time
Ölümüne geyik yaptığım tek yer :D hiç bugünkü kadar eğlenmemiştim çok iyi muhabbet döndü valla :D

AngryBird

New member
Local time
2,99'u neye vermiyoruz ki arkadaşlar sanalika oynuyorsanız kaçıtmayın bu kampanyayı

askorbik

New member
Local time
Bu kampanyadan almayan sonrasında çok üzülür beyler ben söyliyimde 2,90 nedir ya her zaman nasip olmaz böylesi :D

ceribasilixx

New member
Local time
15.000 sanil paketini aldıktan sonra kendime yeni bir ev yaptırdım içini kendime göre döşedim falan zaten o bir günümü aldı sonrada parti veriyorum evde sizde gelin pm atarsanoz davetiye veririm

dangertsc

New member
Local time
Limanın oralarda satılan gazete işide çok güzel oldu ya hiç oyundan çıkmadna yenilikleri takip edeibliyorsunuz oyunda gazete okumanın zevkide bir başka oluyormuş gerçekten

defterdarx

New member
Local time
Konuşmayı açtıktan sonra oyunun zevkine varırsın öyle boş boş gezerseniz hiçbir anlamaı kalmaz oyunun arkadaşlar ona dikkat edin çok para gitmiyor hatta bazı arkadaşların bedava sms kampanyasıyla aldıklarını da gördüm sorun yok yani

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8