Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Geri Sayım Başladı!!!

draxis

New member
Local time
06:01
Her gün saçma bir sürü şeye para veriyoruz ya şimdi yaz geldi Sanalika'da indirimler başladı. Bol bol yararlandık bu indirimlerden ama sayılı gün çabuk geçermiş kampanyanın son günleri  Hala duymayan kaldıysa, alamayan varsa diye bilgilendirmek boynumun borcu valla ben faydalandım kardeşlerim arkadaşlarımda faydalansın. Sonuçta bu sıcaklarda sokaklarda gezeceğime 9.90 TL ye Sanalika ürünleri alıp muhabbete eğlenceye doyuyoruz daha ne olsun . Hem kredi kartına yada başka bir hatlı faturayada gerek yok.Turkcell i iseniz yaşadınız zaten . Diğer operatörlerle arasında da 3 Tl fark var nerede ise. Hem Sanil alınca oyunun tadı daha çok çıkıyor görevleri falan daha kolay yapıyorsunuz bir sürü yeni şey alabiliyorsunuz karakterinize kaçırmayın dedim arkadaşlar çok duyulmadı galiba bu kampanya oynuyorsanız hemen alın

acab1963

New member
Local time
Gerçekte olan bütün herşey var çok çekici bi oyun hatta galatasaray çok seksi bi klüp der gibi çok seksi bi oyun demek istiyorum :p

AngryBird

New member
Local time
Elmas kart alın arkadaşlar bütün özellikler onda bilgisayara bağlı bi şekilde yaşarsın o derece :D

askorbik

New member
Local time
Elmas kart al kesinlikle kardeşim oyundaki bütün ekstra özellikler açılıyor başındna kalkamayabilirsin o derece yani :D

ceribasilixx

New member
Local time
Oyunu oynamayan varsa bi denesin başından kalkamayacaksınız

dangertsc

New member
Local time
Sanalikanın hediyeleri ve süprizleride çok yani babalar günü yaklaştı babalar günü sliderıda var ben bir web geliştiricisi olarakda sitelerini beğeniyorum slid resimleri on numara oyun grafikleride dondurma makinesi grafiklerine dikkat edince hani şekillendirme olsun detaylar olsun benim diyen grafikçiyi uğraştırır ya aslında sanalikanın olayıda bu grafiklerinin ve kampanyalarının çok güzel ve sağlam olması.

daleboca16

New member
Local time
Twitter hesabıda öyleymiş şimdi baktım bir sürü yarışma falan yapıyorlar oyunla iligli hediye geliyor orayıda es geçmeyin

defterdarx

New member
Local time
Vallahi kampanyayı görür görmez aldım kahve makinasıyla dondurma makinasından arkadaş grubum var oyunda onlarda aldı parti veriyoruz 100 kişilik makinalar sayesinde :D

draxis1905

New member
Local time
Saç yaptırdım kendime acayip havalı ya denediniz mi bilmiyorum ama çok cool :D

fellaini16

New member
Local time
Bir bilgisayarda aynanda farklı tarayıcılardan sanalika oynayana şahit oldum yok böyle bir şey ya :D adam sanalika manyağı olmuş işten geliyor sanalikaya oturuyor muhasebeci birde ya tamam sanalika güzeldir ama arkadaş bir ara ver bizlede ilgilen adam bana benim eşyalarımı satıyor iki arada bir derede :D korkar oldum artık görünce bir şey satıcak diye kampanya oluyor hemen alıyor hele bu turkcel ile sanalikanın işbirliğinde olan kampanyalardan 5er 5er alıyor alıp satabilmek için çakallık peşinde bu :D .

foldit12

New member
Local time
En sevdiğim özelliği gerçekçi olması. Gerçekteki herşey burada var

kaliska91

New member
Local time
Sanalikada mesela dün haberim oldu kafe sahiplerine sanil hediye ediyorlar ya işte gazogen vardı ondan sonra en çok tutan web tabanlı bir oyun diyebilirim ondan dahada güzel kampanyalar desen şahane giysiler olsun işte şu hilecilerde olmasa daha daha güzel olcakda ama onuda halleder sanalika artık sanalika oynayasım geldi :D .

kimimela90

New member
Local time
Dediğin gibi yaptım şimdi cafe kartı aldım 100 kişi hakkım varmış sanırsam online onlarıdan davet ettim 87 kişi geldi cafede balık istifi oturuyoruz şu an :D ama çok eğlenceli herkes denesin bunu bir kere

nukpana92

New member
Local time
Oyunda gerçekten çok komik insanlar var sırf muhabbet etmek için oynayanlardan biriyim :)

Progenit

New member
Local time
15.000 paketine verdiğiniz parayı oyunda misli misli çıkartabiliyorsunuz arkadaşlar. Gidip emlakçıdan iki tane cafe alın zaten onları işletirken gerçekte verdiğiniz paradan daha fazlasına tekamül eden bir miktar kazanırsınız

pintalon

New member
Local time
Olimpos gezisine gidelim mi arkadaşlar mekan çok güzel hemde ucuz gezi beraber takılmış oluruz

sags16

New member
Local time
Çok fazla vakit geçiriyorum bu oyunda 15000 sanil alayım dedim hakikaten aldığıma deydi

suletu92

New member
Local time
Kartlardan almadıysanız kesinlikle alın arkadaşlar fısıldama özelliği Lounge girişleri işinizi görür

acab1963

New member
Local time
Alice'deki tavşandan aldım ahahaha beyaz tavşanı takip et esprisi iyiymiş.

AngryBird

New member
Local time
Rapunzeli aradım ben ya bakalım sanalka'da rapunzel nasıl olacak diye ama yok galiba göremedim ben D:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8