Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Gerçek hayat simulasyonu

dangertsc

New member
Local time
19:37
Forumda bu kadar oynayan olduğunu bilmiyordum cidden beraber oynayalım dernek falan kuralım :D

daleboca16

New member
Local time
15.000 sanil aldım onunlada Cafe aldım kendime verdiğim parayı çıkartıyorum yakın bir zamanda bir daha almayı dşünüyorum Cafe'ler zinciri kuracağım :D

nukpana92

New member
Local time
Şimdi bir ara daha lise biteli yeni oldu açık lise öğrencisiyim oyunlardan konuşuyorduk bizim sakallı makallı bir arkadaş var çocuk sanalikacı çıkdı adam kampanyaları benden daha iyi biliyor yok yok hesabında şaşırmamak elde değil adamda tl den çok ne var kendisi üstüne üstük arabalar ile uğraşıyor ayrıyeten bilgisayar teknisyeni maşallah konuşurken aramıza dalmışdı –konuşmayın lan ezikler diye :D yiyenlerim bir oda iki .

Progenit

New member
Local time
Yaz tatilinde LoL oynamaktan başka yapacak bişey yoktu bende sanalikaya başladım gayette güzel oldu arkadaşlar zaman geçiyor yani boş boş evde oturmuyorum uyandıktan sonra yani :D

fellaini16

New member
Local time
Kardeşim dediğimiz gibi önce 15.000 sanil paketi al sonrada cafe kartı yada elmas kart al parti düzenle insanları partiye davet et cafeni güzel düzenlersen zaten insanlar tekrar geliyor sıkınyı yok

kimimela90

New member
Local time
Yaş seviyeside gayet uygun yani 16-20 arası bir sürü insan var CS bile daha düşük bir servera girdiğinizde ilkokullu kaynıyor

dangertsc

New member
Local time
Metro Cafe'de buluştuk biz arkadaşlarla gayet güzel geyik döndü en kısa zamanda tekrar yapalım beyler

daleboca16

New member
Local time
Elmas veya Altın kart aldıktan sonra oyunda bütün gününüzü geçirebilirsiniz o derece eğlenceli oluyor arkadaşlar demedi demeyin yani D:

nukpana92

New member
Local time
PC başında yapacak bir şey bulamayınca sanalika oynamaya başlıyorum çok eğlenceli bir oyun hesabınız yoksa hemen almalısınız öyle güzel

Progenit

New member
Local time
İstanbul'un kurtuluşu etkinliği çok çok çok iyidi ben ki sergi gezmemiş adam gittim sergi gezdim oyununda bir güzelliği işte :D

fellaini16

New member
Local time
Dediğin gibi yaptım şimdi cafe kartı aldım 100 kişi hakkım varmış sanırsam online onlarıdan davet ettim 87 kişi geldi cafede balık istifi oturuyoruz şu an :D ama çok eğlenceli herkes denesin bunu bir kere

kimimela90

New member
Local time
Oyunu ben bu forumda gördüm başladım başladığımada deydi yani gayet güzel bir oyun zaman geçiriyor

dangertsc

New member
Local time
Sanalika'nın aktif kullanıcı sayısı son kampanyayla 1 milyonu geçti ortalık gerçekten cıvıl cıvıl herkese tavsiye ederim başlamasını bu kampyandan aldıktan sonrada daha bir güzel oluyor oyun kaçırmayın ynai arkadaşlar

daleboca16

New member
Local time
Sanalika ve Football Manager oynuyacam diye yaz okuluna kalıyordum neredeyse DC ile geçtim gençler oyun çok iyi :D

nukpana92

New member
Local time
Bu kampanya süper olmuş oyundan soğumuştum dondurma makinasıyla kahve makinası aldım başından kalkamıyorum şu an

Progenit

New member
Local time
Sanali doğumlu yıldızlar bile var Batuhan'ın oyuna geldiği zaman çok gülmüştüm ya Tarkan gibi karşıladılar adamı o derece ünlü yani oyunda gerçi 14 Milyon kişi tanıyor adamı olsun o kadarda ünlü tarkanın albümleri o kadar satmamıştır bir seferde :D

fellaini16

New member
Local time
Hele sen kendi evinde parti düzenlediğinde gör ev sahibi olmanın avantajını bir kullanırsan of of çok güzel oluyor oyun başından kalkamıyorsun :D

dangertsc

New member
Local time
Oyuna girdiğinizde bir odadan başlıyorsunuz ama oyundan ondan ibaret değil yani daha sonra caddeye çıkıyorsunuz ve karşısınızda kocaman bir dünya oluyor

kimimela90

New member
Local time
Kurulum olmaması çok güzel oyunda ynai Ogame tarzı olmasındansa 3 boyutlu olması daha eğlenceli

daleboca16

New member
Local time
Sanalika'yı burada gördüm başladım birde 15.000 sanil kampanyasından aldım kendimden geçiyorum şu an başından kalkamıyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8