Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Gerçek hayat simulasyonu

gocmen07

Banned
Local time
09:46
Saçma sapan browser ve sosyal yaşam oyunlarından sıkıldım bende en son bir son fırsat vereyim dedim sanalikaya oda geri kalmayıp yaz kampanyası yapmış bana mantılı gözüktü size de bilgi vereyim.

Yaz geldi falan derken Sanalika'da indirimler başladı. Yani bu sıcaklarda sokaklarda gezeceğime 9.90 TL ye Sanalika ürünleri alırım bana daha kolay geliyor. Hem kredi kartına yada başka bir hatlı faturayada gerek yok. Kontürlü telefonunuzla alabiliyorsunuz ve uygulayabiliyorsunuz. Diğer operatörlerle arasında da 3 Tl fark var nerede ise. Hem Sanil alınca oyunun tadı daha çok çıkıyor görevleri falan daha kolay yapıyorsunuz bir sürü yeni şey alabiliyorsunuz karakterinize kaçırmayın dedim arkadaşlar çok duyulmadı galiba bu kampanya oynuyorsanız hemen alın

kantonca

Banned
Local time
Sanalikayı kapanıp açıldıktan sonra oynamaya başladım uzun zaman oldu güzel bir oyun şahsen severim bu iki kampanyası var aldım ama işte bakalım iş güç derken kullanamadık bile bu dondurma makinesi felan kahve makinesi hani yiyenlerime hediye ettim bakalım ucuzlarda alırım zaten diyerek bakak işte birartane daha alıcam inşallah bu sefer kullanabilirim.

gunbatan

New member
Local time
Bu kampanya süper olmuş oyundan soğumuştum dondurma makinasıyla kahve makinası aldım başından kalkamıyorum şu an

batuhan1963

New member
Local time
15.000 sanil kampanyası çok iyi sanalika oynayıpta almayanlar hata eder özellikle yeni başlayacaklar

kantonca

Banned
Local time
Sanalika yani zevkli ve güzel bir oyun zaman fazla götürmüyor yiyenlerimde oynuyor diğer oyunlar gibi değil mesela sabah akşam değilde belli bir seviyeye gelene kadar oynuyorlar sonra kapatıyorlar gelişme oldukçada bakıyorlar en azından hem ders hemde oyunlarına bakabiliyorlar işte ikisinede dondurma makinesini hediye edince neyapak benim hediyemde bu sevindiler hem çocuk hemde büyükler için iyi en azından herkes zaman ayırabiliyor.

GrandMagus

New member
Local time
Bir bilgisayarda aynanda farklı tarayıcılardan sanalika oynayana şahit oldum yok böyle bir şey ya :D adam sanalika manyağı olmuş işten geliyor sanalikaya oturuyor muhasebeci birde ya tamam sanalika güzeldir ama arkadaş bir ara ver bizlede ilgilen adam ban

kantonca

Banned
Local time
Sanalikada mesela dün haberim oldu kafe sahiplerine sanil hediye ediyorlar ya işte gazogen vardı ondan sonra en çok tutan web tabanlı bir oyun diyebilirim ondan dahada güzel kampanyalar desen şahane giysiler olsun işte şu hilecilerde olmasa daha daha güzel olcakda ama onuda halleder sanalika artık sanalika oynayasım geldi :D .

batuhan1963

New member
Local time
Arkadaşlar metro cafe'nin oraya gelinde tanışalım oyunda birlikte olursak çok daha eğlenceli olur arkadaşın biri demişte kimse iplememiş

gunbatan

New member
Local time
Arkadaşlarımdan biri başka bir hattan almaya kalktı çok para verdi arkadaşlar Tcell kampanyası bu ona kesin dikkat edin çok canınız yanar sonra fatura geldiğinde

GrandMagus

New member
Local time
Ya diyeceklerki nedir bu sanalika hayranlığı adam akıllı web tabanlı oyunmu var diyicem bende :D yani bir bakarsak adam akıllı web tabanlı oyun bulmak zor dedimya ben web geliştiricisiyim bir oyun site program vs bu tip yazılımsal uygulamaların adları akı

kantonca

Banned
Local time
Birde bu sanalika kampanyalarında kredi kartı gerekmiyor dondurma makinesi ile kahve makinesindede aynı şekilde turkcel ile alabiliyorum ya sonuçta işin içinde turkcel ve sanalika var kredi kartına ne hacet zaten bu güzel zaten güven açısından da iyi hani şöyle bir şey diyebilirim hani işte işlerden kurtulursam tl bırakmıcam cep telefonumda :D .

gunbatan

New member
Local time
Vallahi kampanyayı görür görmez aldım kahve makinasıyla dondurma makinasından arkadaş grubum var oyunda onlarda aldı parti veriyoruz 100 kişilik makinalar sayesinde :D

gunbatan

New member
Local time
Metro Cafe’nin orada takılıyorum arkadaşlar ben genellikle kahve makinamdan size birşeyler ısmarlıyım size beraber olunca daha zevkli oluyor.

GrandMagus

New member
Local time
arkadaşlarımla sohbet edip oyun oynayabildiğim harika bi dünya bir sürü arkadaş edindim gerçekten çok keyifli.

gunbatan

New member
Local time
Babamın sanalika hesabınada aldım dondurma makinasıyla kahve makinası tatil günü adamı bilgisayardan kaldıramıyoruz oynayamıyorum yeminlen :D

batuhan1963

New member
Local time
Arkadaşlar ekleyin beni oyundan darkblue beraber oynayınca daha çok kız geliyo ausdhuashd

gunbatan

New member
Local time
Bu kampanya süper olmuş oyundan soğumuştum dondurma makinasıyla kahve makinası aldım başından kalkamıyorum şu an

batuhan1963

New member
Local time
Kardeşim yeni başlayacaklar içinözellikle 15.000 sanil kampanyasını öneriyorum hem çok ucuz hemde oyuna alışırsın

gunbatan

New member
Local time
Arkadaşlarımdan biri başka bir hattan almaya kalktı çok para verdi arkadaşlar Tcell kampanyası bu ona kesin dikkat edin çok canınız yanar sonra fatura geldiğinde

KralKatili

New member
Local time
Geçen yiyenlerimin sanalika hesaplarına baktım çocukların hesaplarında benimkinden daha çok sanil var ben kaç senedir oynuyom onlar kaç senedir çakallar derslerine bakıyorum iyi ama sanalikaya fazla oturmuyorlar iş gibi sanki geliyorlar bir böyle takılıyorlar sonra bırakıyorlar ama sanillere bakarsan :D ohoo yani kıskanmadım değil birine dondurma diğerinede kahve makinesi hediye ettim ama onlarla bana hava atıyorlar şu zamanımı ayırıp bir oturabilsem ben onlara nasıl hava atılırmış gösterimde işte . :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8