Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Youtube Videolarını İndirip Avi'ye Çevirmek

SaTBiL™

Administrator
Local time
02:33
Web sitesi
www.cekingen.net
Youtube Videolarını İndirip Avi'ye Çevirmek
Youtube iyi güzel hoşta.. o güzelim videoları yalnızca izliyoruz..İndirmek için bir-iki yöntem var, ama indirdiğimiz videolarda .flv( flashın video uzantısı diyebilriz..) formatında oluyor bunuda ancak flv player ile izleyebiliyoruz.. Aşağıdaki yazımda flv'yi sıkıntı çekmeden her playerin oynatacağı formatlara (avi, mpeg,3gp vs..) nasıl çevireceğimizi Satbilforum farkıyla göreceğiz.. Başlamadan önce aşağıdaki yazılımları temin etmeniz gerekiyor..

#
#
#Mozilla Firefox : VideoDowloader (aşağıda mevcut)

(Eğer PC'nizde Mozilla Firefox ve VideoDowloader eklentisi yüklü iste 3. adıma geçin VideoDowloader eklentisi yok ise 2. adıma geçin)

Adım 1: İlk olarak Mozilla Firefox kuruyoruz.. Kurulumda bir sorunla karşılaşacağınızı sanmıyorum...

Adım 2: linke tıklayarak VideoDowloader eklentisinin download sayfasına gidiyoruz ve Install Now yazan butona basıyoruz açılan
küçük pencerede 5 sanye bekledikten sonra Kuruluma tıklıyoruz kurulum tamamlandıktan sonra Firefox'la ilgili herşeyi kapatıp, tekrar açıyoruz eğer kurulum sorunsuz tamamlandı ise sağ alt köşede şöyle bir ikon görünmesi lazım :
adp0.png

Adım 3 : Bilgisayarımıza Total Video Converter yazılımı kuruyoruz kurulumu ileri ileri diyerek geçiyoruz..

Yukadaki herşey tamamsa aşağıdaki resimleri sırası ile izliyoruz..

kirve_19

New member
Local time
tsklerrr ustad saolll

zek47

New member
Local time
Ellerine sağlık üstad saolasın.

shape1
shape2