Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

vESTEL bLACK ARIZASI...

ykl

New member
Local time
17:12
Merhaba Ustalar,Vestel 51 ekran black serisi televizyonumda ses var fakat görüntü gitti.Reciver den ayırıp bulunduğu yerden başka bir yere aldım.burada açtım karlama geldi daha sonra tekrar yerine koydum.reciver bağlantısını yaptım tv yi açtım.yine ayni sorun ses geliyor fakat görüntü yok
daha sonra masa ya tekrar koydum.Açtığımda karlama geldi fakat gitgide sönmeye başladı.tekrar kapatıp açtım yine ayni,Karlama olarak ekran full ışık olarak geliyor ve daha sonra sanki söner gibi yavaşyavaş kararıyor.son kezde ise hiçibşey gelmedi.
KONU HAKKINDA BİLGİLERİNİZE ACİL İHTİYACIM VAR.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

zakutoglu

New member
Local time
17:12
tupteki flamanı kontrol etmen gerek dostum flaman yanıyorsa screen voltajına bak eht trafosundakı potans arızalanırsa voltaj dengesız olur ve vestellerın bu serısınde screen voltajı cok onemlidir

Arızanı bu bölümde aramalısın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8