Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Ve Carvalhal dönemi bitti!

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
21:49

000_yanan2.jpg

Beşiktaş'ta yönetim kurulu, bugün yaptığı toplantı sonucunda Teknik Direktör Carlos Carvalhal'in görevine son verdiği belirtildi.

Beşiktaş Yönetim Kurulu'nun bugün saat 15.00'te başlayan toplantısından çok önemli bir karar çıktı.

Lig Tv'nin son dakika haberine göre; Beşiktaş'ın yeni yönetim kurulu üyeleri, Teknik Direktör Carlos Carvalhal ile görüşerek yolları ayırma kararı aldı.

Siyah beyazlı takımın başına Tayfur Havutçu getirildi.
yanan.jpg

Ve Carvalhal dönemi bitti!
Yeni yönetimimizin teknik direktör Ricardo Carvalhal ile yollarını ayırdı.

Beşiktaş'ta bugün yapılan yönetim kurulu toplantısı sonrası, sezon başında takımın başına getirilen Carlos Carvalhal ile yollar kesin olarak ayrıldı.

Bugün saat 15.00'te başlayan ve hala devam eden yönetim kurulu toplantısında siyah-beyazlı yöneticilerin Portekizli teknik adam ile yollarını ayırma kararı verdiğini ve bu kararını Carvalhal'a ilettikleri öğrenildi. Beşiktaş'ta ligin son haftasında oynanacak Kardemir Karabükspor maçında ve Süper Final'de şu an için futbol direktörlüğü görevini yürüten Tayfur Havutçu takımın başında görev yapacak.

Siyah beyazlı kulübün resmi açıklamayı önümüzdeki saatlerde yapması bekleniyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8