Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

vatanimiz icin sizde katilin!

MüDüR

Administrator
Local time
07:41
çok teşekkürler arkadaşım katılıp duygularınızı yazın...

amanimoff

New member
Local time
06:41
tesekkürler kralice....herkesler katilip fikrini söyliyecek!

bymarti

New member
Local time
08:41
ÖNCE VATAN

elmas

New member
Local time
Bu sitde önünüze direk bir uyarı çıkıyor tüm kürtlere vs... diye ve mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanacaktır diyor öyle ise

bekir taş31HakkariBayanbeşiktaşım oleyy oleybekir taş31HakkariBayanbeşiktaşım oleyy oleybekir taş31HakkariBayanbeşiktaşım oleyy oley bu nedemek oluyor bi şahıs bekir taş hakkariden beşiktaşım oley diyor sizce???? bence bu siteye bizler bir uyarı atalım ya insanların duygularıyla dalga geçiliyor ya da başka bir bağlantı var? ki 827 sayfada ben bunu göre bildim kimbilir bunun gibi ne yazılarda vardır.

lececafe

Co Admin
Local time
17.png

18.png

site yönetimi silmiş dediyin gibi salak lar daolacak bizim şu an ki ruh halimizi anlamaya şer.... de olacak

Son düzenleme:

elmas

New member
Local time
Arkadaşlar çok duygusal bir dönemdeyiz her önüne geçen birer site açabiliyor şahsım adıma yazıyorum ki pkk li itler bu duygusallığımızı kullanıp kendi çıkarları içinde açabilir bu tip siteleri bizler iyice araştırdıktan sonra gereken yazıları yazalım bu kadar vatansever bir site kurulup ardından bu tarz bir yazın orada yayınlanması beni fena halde şüpheye düşürdü bu duyarlılığı tüm arakdaşlarımdan bekliyorum gerekirse incelemeye alalım siteleri.

Elmas ALEMDAR

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8