Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Ulead GIF Animator 5

SaTBiL™

Administrator
Local time
16:05
Web sitesi
www.cekingen.net
Programı bilenler biliyor aslında bilmeyenler için Ulead GIF Animator ile GIF animasyonlar oluşturabilir, elinizdeki GIF resimleri üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. İçerdiği efektler ile oldukça kullanışlı bir yazılım.

SERİAL..............................................................................................Çağrı

s/n:21103-85000-00044536
s/n: GJW400R2100008-891
English..............................................................................................Çağrı
s/n: 82103-85000-69437425

Moderatör tarafında düzenlendi:

Denizce

üye
Local time
14:05
Evet ben bunu indirmistim. cok güzel bir program ama süreli verdi bana su an 13 günüm kaldi kullanmama 15 günlüktü

Turkiye-Sevd@lisi

New member
Local time
07:05
Ezanlarin Yukseldigi Minarelerden,Ay Yildizin Golg
ulead gif animator 5.05 full

ulead gif animator 5.05 full versiyonunda kurulumda sorun yaşayan arkadaşlar için yeni bir altarnatif. (ulead tarafından s*rial kaydedilme değiştirilmiş ve bulmakta zorluk çekiyorsanız size sadece çift tıklayarak (s*riali yerine yapışmış olarak göreceksiniz) kurulumu olan 5.05 versiyonunun linkini veriyorum.

(not: rapidde gezinirken tesadüfen buldum. alıntıdır. ben upload etmedim ama indirip kurdum sorun yok ve çalışıyor, rar şifresi felan da yok)
tanıtım:
Tanıtımı : Ulead Gif Animator 5.05 programı ile web siteniz için animasyonlu gif (animated gif) dosyaları oluşturabilir ve mevcut gifler üzerinde düzenlemeler yapabilir ve bunları kaydedebilirsiniz. Programla birlikte gelen hazır efektlerle bir kaç tıklamada kolayca animasyonlar hazırlayabilirsiniz. Kolay kullanım için animasyon hazırlama sihirbazı size rehberlik edecektir. Ulead Gif Animator programının Yeni sürümlerinde photoshop programında olduğu gibi katmanlarla çalışabilirsiniz. Hazırladığınız resimlere yine animasyonlu yazıar ekleyebilirsiniz.

Programın Başlıca Özellikleri:

* Animasyon sihirbazını kullanarak kolay bir şekilde gif'ler oluşturabilirsiniz.
* Video dosyalarınızı gif olarak kaydedebilirsiniz.
* Resimler, hareketli yazılar ve Ulead PhotoImpact objelerini kullanarak animasyonlar hazırlayabilirsiniz.
* Yazılarınıza ve resimlerinize proğramla birlikte gelen efektleri kullanarak gif'ler oluşturabilirsiniz.
* Sahne temelli çalışabilirsiniz.
* Yazılarınıza gölgelendirme, neon lamba, yanıp sönme gibi efektler ekleyebilirsiniz.
* Video geçişleri ve video filtreleme yapabilirsiniz.
* Özel sıkıştırma sistemi ile görüntü kalitesini bozmadan giflerinizi sıkıştırabilir ve az yer kaplamalarını sağlayabilirsiniz.
* Sıkıştırma oranını kendiniz belirleyebilirsiniz.
* Gif formatının haricinde avi, autodesk animasyon, mov (quicktime), mpeg formatlarında kayıt yapabilirsiniz.
* Flash formatında (swf) animasyonlar hazırlayabilirsiniz.
* Oluşturduğunuz gif dosyalarını html dosyalarınıza aktarabilir ve böylelikle web'de yayınlayabilirsiniz.
* Animasyon hazırlarken önizleme yapabilirsiniz.
* Gif dosyalarındaki sahneleri ayrıştırarak jpeg ve png formatlarında kaydedebilirsiniz.
* Oluşturduğunuz ve çalıştığınız objeleri Ulead PhotoImpact ve Photoshop nesneleri olarak kaydedebilirsiniz.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8