Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

ÜSTTEKİ ÜYE HAKKINDA Kİ YORUMLARIN

murat1316

New member
Local time
11:02
Web sitesi
www.zurnaciogullari.com
onlar sana degildi ama madem simdi üstteki üye sesin sana da yazarız..

iyi bir akp li..

dogru bildiğini söylemekten cekinmiyor

paylasmayı seven biri

araklılı olması ona Allah tarafından verilen dogumgünü hediyesi:):)

zavzagalı

New member
Local time
Web sitesi
www.arakli.gen.tr
iyi bir akp li..

dogru bildiğini söylemekten cekinmiyor

paylasmayı seven biri

araklılı olması ona Allah tarafından verilen dogumgünü hediyesi:):)

sırılsıklam aşık türünün son örneği hangi takımlı olduğu belli olmayan benimle aynı kafadan olan yardımsever futbolcu vs.vs..

yalcin

New member
Local time
dünya hayatının yanında kendine ebedi alemin talipliğine adamış, yol haritasını dünya ve ukbaya göre ayarlamış nadide güzel aynı zamanda duygusal , forumlarda siyaset ve diğer kültürel yönlerden daha cok dini temaları nakış nakış işlemesi ve ele alması ve ona odaklanması en sevdiğim yönü , tanışacağımz günü beklerken en acı cektiğim güzel kardeşim olması cabası bu arada

seyhan

New member
Local time
Yalçın abinin yazılarını okurken ne kadar dar bir kelime haznemin olduğunu anlıyorum.beynimi allak bullak eden yazdığından çok daha fazlasını anlatan ender ve güzel insan:36_15_8:

yalcin

New member
Local time
seyhan hanımı tarif ederken kelimelere başvuracak kadar bedbahtlığa düşmeyecem , gelecek te belkide kelimelerin ucuzluğunun yanında anlaşılmanın sancılarını cekerken gönüllere başvurmanın yansımasının öncülüğünün ayak sesleri seyhan hanımla zühür ederse onu tanımanın bir cevher olduğunun mutluluğu bir asır yetecek kadar aşkındır

elmas

New member
Local time
onunla konuşmak benim dünyadaki en büyük zevkelerden biri haline geldi , gerçekten çok bilgili, efendi, söylediği her harfin elmas kadar kıymetli olduğu gerçek bir kişilik iyiki senin gibi saygın birt insanla tanışmışım ....

seyhan

New member
Local time
Elmasım ; canım arkadaşım insan tanımadan birini bu kadar sevebilirmi .. özü -sözü bir ; karadenizin hırçın kızı forumun gözbebeği:36_3_16:

elmas

New member
Local time
Seyhanım : yılalrın dostluğu, başarılı bir iş kadını, forumun en engüzel kraliçesi, tüm güzellikleri hakeden en ender değerli insanlardan biri... iyiki sende hayatımdasın canım.

yalcin

New member
Local time
Bir insan dört başı mamur bir şahsiyette olsa , bütün bütün hayatın noktalarına hakimde olsa, beklentileri ve kazandıkları ile her şeye sahip olsa ,hayatta yaşarken elmas hanımı tanımadı ise o insan yarımlıktan kurtulamaz, cihanın kapalı kapılarının tümünün şifresi onun gönlündeki kodları ile çözülür, iyiki varsın elmas hanım

murat1316

New member
Local time
Web sitesi
www.zurnaciogullari.com
seni senin kelimelerinle anlatmayı cok isterdim yalcın abi..bazen ne dediğini anlamasamda okurken icinde güzellikler oldugunu hissedebiliyorum..farklı bir kisisin..bir gün tanısmak nasip olur insallah..

tako 2000

New member
Local time
Bir önceki dostumuza yazmış oldugun mesajdaki cümlelerin çok iyi kişilige sahip oldugunu belli ediyor.

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
sizide ben birkaç dost forumumuzdan takip ediyorum seviyeli yorumlarınız ve güzel paylaşımlarınız var

elmas

New member
Local time
o bu yıla damgasını vuran admin o bir duygu admı o bir kişilik sahibi o işte bizim çağrımız karşınızda :D:D:D

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
5464dy3.gif
o ben miyim ya.
5464dy3.gif
sende öylesin canım çok cana yakın adeta çok önceleri tanışıyomuş gibi.(bu arada seline selamlarımınız ilet sürekli)

MeRcAn

New member
Local time
o bir dünyayı kurtaran adamın oglu :psaka bir yana tanıdıgım en ii insanlardan ve adminlerden biri :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8