Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Ülkerspor’da Ataman devri kapandı

DeNiZCiLeR

Co Admin
Local time
12:26
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]'Beni bu kadın için mi terk ettin' dedi, dayağı yedi[/FONT]
74304000.jpg
clear_pixel.gif
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ülkerspor'un koçu Ergin Ataman, yeni sevgilisiyle gittiği restoranda eski sevgilisiyle karşılaştı. Didem Kaymaz masaya gidince tartışma dayağa kadar vardı. Ataman, Kaymaz uğruna eşinden boşanmıştı[/FONT]
clear_pixel.gif
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]​
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ülkerspor'un koçu Ergin Ataman, 2 çocuk sahibi olduğu eşinden geçen yıl boşanmıştı. Ataman'ın 5 yıl boyunca gizli aşk yaşadığı tekstilci Didem Kaymaz uğruna eşini terkettiği konuşulmuştu. Hatta Ataman, boşanmak için Maya UpDown'daki daireyi eşine bırakmıştı. Ataman, 3 ay önce Didem Kaymaz'la da yollarını ayırdı ve Sky Türk'te spor spikerliği yapan Berfu Haşıoğlu ile birlikte olmaya başladı.

Ataman ve Haşıoğlu, başbaşa bir akşam yemeği için Mirror Restoran'a gitti. Ancak kötü tesadüf, eski aşkı Didem Kaymaz da oradaydı. Levent İş Kuleleri'ndeki restoranda yemeğin tadı bir anda kaçtı. İddiaya göre Ataman'ın Berfu Haşıoğlu için terkettiği Didem Kaymaz, çiftin masasına gelip tartışma başlattı. Kendini tutamayan Ataman da Kaymaz'a tokat attı. Didem Kaymaz, dayağın ardından arkadaşı Burcu Çağrı'yı arayıp kendisini restorandan almasını istedi. Burcu Çağrı "Benim evim iş kulelerine yakın olduğu için hemen beni aradı. Kötü bir durumdayım diyerek yardım istedi. Ben de hemen yanına gittim ve onu alıp kendi evime götürdüm. Bir tartaklama falan olmuş, kulağında biraz ağrısı vardı" diyerek olayı doğruladı.
[/FONT]

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8