- Katılım
- 18 Nisan 2006
- Mesajlar
- 6,763
- Tepkime puanı
- 2
- Puanları
- 0
- Yaş
- 46
- Web sitesi
- www.türkiyeelektronikçileri.org
27 TEMMUZ ÇARŞAMBA
Saat
Kanal
Program
07:00
Ntv Spor
7 / 10
09:00
Sportstv
Günaydın Spor
09:00
Lig Tv
Günaydın Futbol
10:10
Ntv Spor
Barcelona-İnternacional
11:00
Sportstv
Haber
11:00
Lig Tv
Transfer Dosyası
11:10
TRT 3
Spor Manşet
11:15
Ntv Spor
Spor Servisi
11:15
Sportstv
İddaa'lı Bakış
12:00
Sportstv
Haber
12:00
Lig Tv
Haber
12:15
Ntv Spor
Bayern Münih-AC Milan
12:15
Lig Tv
Unutulmaz Maçlar: Fenerbahçe-Gaziantepspor (2000-01)
12:30
Eurosport 2
Serbest Stil Futbol: WFS Ligi
13:00
Sportstv
Sportszone
13:00
Eurosport 2
Japonya Futbol Ligi - Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
13:00
Eurosport
Dünya Yüzme Şampiyonası
13:00
TRT 3
Dünya Yüzme Şampiyonası Yüzme Finaller
13:15
Ntv Spor
Plaj Voleybolu Dünya Şamp
Yarı Finali
15:00
Sportstv
Haber
15:00
TRT 3
Trabzon 2011 Cimnastik
15:00
Eurosport
U19 Futbol Şampiyonası:Çek Cumhuriyeti - Yunanistan
15:45
Lig Tv
1 Yıldız 10 Gol (Jaj Jay Okocha)
16:00
Lig Tv
Haber
16:30
TRT 3
Trabzon 2011 Atletizm
16:30
Eurosport
U19 Futbol Şampiyonası: Türkiye - İspanya
17:00
Sportstv
Haber
17:00
Ntv Spor
Spor Haberleri
18:00
Eurosport
Dünya Yüzme Şampiyonası
18:00
Lig Tv
Haber
18:00
Ntv Spor
Plaj Voleybolu Dünya Turu 3
Maçı
18:15
Lig Tv
Avrupa’dan Futbol (İngiltere)
18:30
Sportstv
Mobil 1 The Grid
18:30
TRT 3
Trabzon 2011 Basketbol Erkekler: Sırbistan-Türkiye
19:00
Ntv Spor
Spor Haberleri
19:00
Sportstv
Sport Center
19:15
Ntv Spor
Audi Cup 3
Maçı
19:30
Lig Tv
Ana Haber
20:30
Lig Tv
Transfer Dosyası
20:30
TRT 3
Trabzon 2011 Voleybol Kadınlar: Slovakya-Türkiye
21:30
Lig Tv
Serie A Show
21:45
EuroFutbol
Şamp
Ligi:Benfica-Trabzonspor
21:45
Ntv Spor
Audi Cup Final Maçı
22:00
Lig Tv
Haber
22:30
Eurosport 2
Dünya WBC Unvan Maçı - M
Kessler (Danimarka) - M
Bouadla
23:45
Lig Tv
1 Yıldız 10 Gol (Lincoln)
23:45
Ntv Spor
Spor Gecesi
01:00
TRT 3
Trabzon 2011 Hentbol Erkekler: Türkiye-Sırbistan
Saat
Kanal
Program
07:00
Ntv Spor
7 / 10
09:00
Sportstv
Günaydın Spor
09:00
Lig Tv
Günaydın Futbol
10:10
Ntv Spor
Barcelona-İnternacional
11:00
Sportstv
Haber
11:00
Lig Tv
Transfer Dosyası
11:10
TRT 3
Spor Manşet
11:15
Ntv Spor
Spor Servisi
11:15
Sportstv
İddaa'lı Bakış
12:00
Sportstv
Haber
12:00
Lig Tv
Haber
12:15
Ntv Spor
Bayern Münih-AC Milan
12:15
Lig Tv
Unutulmaz Maçlar: Fenerbahçe-Gaziantepspor (2000-01)
12:30
Eurosport 2
Serbest Stil Futbol: WFS Ligi
13:00
Sportstv
Sportszone
13:00
Eurosport 2
Japonya Futbol Ligi - Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
13:00
Eurosport
Dünya Yüzme Şampiyonası
13:00
TRT 3
Dünya Yüzme Şampiyonası Yüzme Finaller
13:15
Ntv Spor
Plaj Voleybolu Dünya Şamp
15:00
Sportstv
Haber
15:00
TRT 3
Trabzon 2011 Cimnastik
15:00
Eurosport
U19 Futbol Şampiyonası:Çek Cumhuriyeti - Yunanistan
15:45
Lig Tv
1 Yıldız 10 Gol (Jaj Jay Okocha)
16:00
Lig Tv
Haber
16:30
TRT 3
Trabzon 2011 Atletizm
16:30
Eurosport
U19 Futbol Şampiyonası: Türkiye - İspanya
17:00
Sportstv
Haber
17:00
Ntv Spor
Spor Haberleri
18:00
Eurosport
Dünya Yüzme Şampiyonası
18:00
Lig Tv
Haber
18:00
Ntv Spor
Plaj Voleybolu Dünya Turu 3
18:15
Lig Tv
Avrupa’dan Futbol (İngiltere)
18:30
Sportstv
Mobil 1 The Grid
18:30
TRT 3
Trabzon 2011 Basketbol Erkekler: Sırbistan-Türkiye
19:00
Ntv Spor
Spor Haberleri
19:00
Sportstv
Sport Center
19:15
Ntv Spor
Audi Cup 3
19:30
Lig Tv
Ana Haber
20:30
Lig Tv
Transfer Dosyası
20:30
TRT 3
Trabzon 2011 Voleybol Kadınlar: Slovakya-Türkiye
21:30
Lig Tv
Serie A Show
21:45
EuroFutbol
Şamp
21:45
Ntv Spor
Audi Cup Final Maçı
22:00
Lig Tv
Haber
22:30
Eurosport 2
Dünya WBC Unvan Maçı - M
23:45
Lig Tv
1 Yıldız 10 Gol (Lincoln)
23:45
Ntv Spor
Spor Gecesi
01:00
TRT 3
Trabzon 2011 Hentbol Erkekler: Türkiye-Sırbistan