Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

tv arızası için yardım

er78en

New member
Local time
11:23
arçelik televizyon renk ayarları bozuldu nasıl ayarlayabilirim renk ayarlarını demo menüden yapmama rağmen bir kanal normal iken diğer kanal karanlık oluyor sobaya karşı ve yakın olması renk ekranda renk ayarlarını bozarmı

yetti_kader_61

New member
Local time
ayarları kaydedıp mı cıktın sobaya karsı olamsı bence englleyebılır ondanda sorun olur...

er78en

New member
Local time
evet ayarlarla ilgili hertürlü yolu denedim

tays76

New member
Local time
09:23
arçelik televizyon renk ayarları bozuldu nasıl ayarlayabilirim renk ayarlarını demo menüden yapmama rağmen bir kanal normal iken diğer kanal karanlık oluyor sobaya karşı ve yakın olması renk ekranda renk ayarlarını bozarmı
Abim sen en iyisi bu soruyu admin'e sor o çok iyi bir tv. tamircisi..

MÜDÜR Yardımcısı

Forum Elektronikçisi HATAY
Local time
Web sitesi
www.türkiyeelektronikçileri.org

sen önce tv nin modelini yaz şasesi kaç at2 at3 at4 veya 11.1
yada multisis tem gibi yada han gi model yaz bilgi verelim sana

h.k17

New member
Local time
vestel imperial tv acınca görüntü geliyor bir süre sonra kayboluyor ses var arıza ne olabilir

zakutoglu

New member
Local time

arkadaşlar bu arızayı yukarıdakı linkte acıklamıstım eger çözum benım sundugumun dısındaysa bana tv uzerındekı yaptıgınız uygulamaları anlatırsanız daha detaylı yardım edebılırım tesekkurler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8