Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Turkcell numara öğrenme

SaTBiL™

Administrator
Local time
05:37
Web sitesi
www.cekingen.net
Cevapsız aramalar listenizde tanımadığınız bir numara var.
Doğal olarak arayanın kim olduğunu öğrenmek istiyorsunuz. Bilinmeyen No'dan sizi arayan numaranın kim olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

317turkcell.jpg

132 Bilinmeyen numaralar danışma hizmetine 31.03.2007 tarihinden itibaren 11832 üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilinmeyen numaralar danışma hizmeti vermek üzere Telekomünikasyon Kurumu tarafından yetkilendirilecek olan yeni firmaların 118 ile başlayan beş haneli numaraları, bu numaralar hizmete girdiğinde ayrıca duyurulacaktır.

zavzagalı

New member
Local time
05:37
Web sitesi
www.arakli.gen.tr
Bende geçen gün Murat Ülkeri aradım gizli numaradan bakayım dedim gerçekten numara onunmu sesini duyayım dedim.Actı gerçekten oymuş hemen kapattım.Kapatmamla birlikte aradan 10 saniye gecti baktım arayan gizli numara iyi korkmuştum yani:)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8