Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

tuhaf ama gercek

F

fiesta73

Guest
-Gillette şirketi 1902 yılında güvenli jilet satmaya başladığında yüzlerce erkek satın aldı. Sonra da bu jiletlerin sakallarını kesmediğini söyleyerek onları çöpe attılar. Yetkililer,mutsuz müşterilerin traş olmadan önce jiletin sarıldığı kağıdı çıkarmadıklarını fark etti.
---------------------------------------------------------------------------
-Chevrolet, yeni model arabasi için "Nova" ismini buldu ama sonra arabayı Latin Amerika'da satamayacakları anlaşıldı. Çünkü "Nova", İspanyolcada "gitmez" anlamına geliyordu.
-------------------------------------------------------------------------------
-1932 yılında Los Angeles olimpiyatlarında Fransız atlet Jules Noel'in disk atmada kırdığı olimpiyat rekoru sayılmadı. Çünkü atışı izlemesi gereken bütün hakemler, sırıkla yüksek atlama yarışmasını izlemek için arkalarını dönmüşlerdi.(ayy yazık)
-1985 de New Orleanslı cankurtaranlar, o yıl şehrin havuzlarında kimsenin boğulmamasını kutlamak için bir parti verdi. Partide konuklardan biri boğuldu.
-Ünlü oyun yazarı Tenessee Williams, 71 yaşında burun spreyi sıkmak için başını arkaya yatırdığında, ağzına düşen sprey kapağı boğazına takılınca boğularak öldü.
-1975 de İngiliz bir çift, televizyonda en sevdikleri programı izlerken erkek, yarım saat süren bir gülme krizi sonucu kalp krizi geçirerek öldü. Eşi, cenazeden sonra programın yapımcılarına bir mektup yazarak, kocasını hayatının son dakikalarında bu kadar mutlu ettikleri için teşekkür etti.(hakkaten ilginç)
--------------------------------------------------------------------------------
-1983 de mağazada hırsızlık yaparken yakalanan San Diegolu bir kadın polislere eğer onu bırakmazlarsa morarana kadar nefesini tutacağını söyledi. Polisler kadını bırakmadılar, o da ölünceye kadar nefesini tuttu.(

cabbari

New member
Local time
17:52
abi ilk maddeye çok güldüm hala gülüyorum

viyolcu

New member
Local time
gercekten ilginç konular ama ilk madde gercekten komik aklıma geldikçede gülüyorum

R

ra82

Guest
-1985 de New Orleanslı cankurtaranlar, o yıl şehrin havuzlarında kimsenin boğulmamasını kutlamak için bir parti verdi. Partide konuklardan biri boğuldu.

ben buna bayıldım :puah: :puah:

dijitalik

New member
Local time
-1932 yılında Los Angeles olimpiyatlarında Fransız atlet Jules Noel'in disk atmada kırdığı olimpiyat rekoru sayılmadı. Çünkü atışı izlemesi gereken bütün hakemler, sırıkla yüksek atlama yarışmasını izlemek için arkalarını dönmüşlerdi.(ayy yazık)

Denizce

üye
Local time
15:52
-1983 de mağazada hırsızlık yaparken yakalanan San Diegolu bir kadın polislere eğer onu bırakmazlarsa morarana kadar nefesini tutacağını söyledi. Polisler kadını bırakmadılar, o da ölünceye kadar nefesini tuttu.(

Ne kadar inatmis..:007:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8