Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Tezkerenin İntikamı mı?

uzm@n

New member
Local time
03:48
Terör olayları son dönemde tırmandı. Elazığ Valisi de çok dillendirilen iddiayı yüksek sesle dile getirdi.

PKK'nın arkasındaki isim
[FONT=verdana,arial]Elazığ Valisi Muammer Muşmal, Valilik'te düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Türkiye'de son dönemde ciddi bir terör, kalkışma, isyan provalarının yapıldığı bir süreç yaşandığını belirterek, belirli çevrelerin, bahaneler yaratarak insanları devlete karşı kışkırtmak ve arzuladıkları hedefe bir adım daha yaklaşmak amacıyla, Türkiye'yi kan gölü haline çevirdiklerini söyledi

Elazığ Valisi Muammer Muşmal, Valilik'te düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Türkiye'de son dönemde ciddi bir terör, kalkışma, isyan provalarının yapıldığı bir süreç yaşandığını belirterek, belirli çevrelerin, bahaneler yaratarak insanları devlete karşı kışkırtmak ve arzuladıkları hedefe bir adım daha yaklaşmak amacıyla, Türkiye'yi kan
gölü haline çevirdiklerini söyledi.

PKK'yı sadece Öcalan'ın yönetmesinin mümkün olmadığını da ileri süren Vali şöyle konuştu: "Bugün maalesef ABD'nin çok ciddi şekilde destek vererek kullandığı bir örgüt durumunda. Belki teskerenin intikamı alınıyor. Belki israil'in bu bölgede çok rahat hareket edebilmesi amacıyla kullanılıyor. Bana göre hepsi."
[/FONT]

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8