Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Symbİan S60 Oyunlari

F

fiesta73

Guest
tam 52 sayfa oyun war oyun adlarını tıkla sayfa açıldıktan sonra gelen sayfada resmin sağ tarafında jar files yazıyor onu tıkla dosya insin
smileq.gif
(eğper dosya nın uzantısından dolayı çalıştırmaz ise dosya indikten sonra dosyayı sağ tıkla ve ad değiştir diyip uzantısını sis olarak değiştir
winkk.gif
)

AYRICA ŞÖYLE BİR AÇIKLAMADA BULDUM ;

Mantıksal olarak kurulmuş bir java oyununun midlets ve apps içindeki klasörlerini alıp SIS yapabiliriz.Ama neye yaricak ki?SIS olsun JAR olsun kuyrulumu aynı.

Kurulamayan bir java oyununda denemeniz gereken 2 yol var:

1- Kurulmuyorsa yani kuruluyor gibi yapıp dışarı atıyorsa telefonun dilini ayarlardan İNGİLİZCE seçin.Tel yeniden açılınca deneyin.

2- C: yani tel hafızasında bulunan NOKIA klasörünü sildiyseniz (daha doğrusu onun içindeki INSTALLS klasörünü) teliniz java uygulamalarını kurmaz.Kuruyor gibi yapıp hemen dışarı atar.O klasörün duruyor olması gerekiyor

Böyle bir durumda c:\ altında Nokia klasörü oluşturun ve içinde installs adına bir klasör açın.

Bunlara rağmen çalışmazsa o java dosyası bozuk (yada ufak bir ihtimal telinizin sistemi sorunlu) demektir

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXWWWWWWWWWWWWXXXXXXXXXX

Ayrıca ;

Ayrıca kendi uploadım olan dosyayı da koyuyorum içinde s60 serisi telefonlar için oyunlar war
smile.gif

toplam boyutu :35.46 MB

A L I N T I D I R

ibrahim

New member
Local time
16:13
Paylaşım için saol.

shape1
shape2
shape3
shape4