Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

sunny tps auto yazılımları

M

mmusti57

Guest
Sunny Tps Auto Yazılımları İyi Seyirler.:pepper: :pepper: :pepper:
Emeği geçen arkadaşımıza teşekkürler.:Thanx:

eraslan

New member
Local time
15:24
auto diye birşey yoktur bu yazılımların içersine fazladan keyyazılmıştır yazılan keylerden farklı bir key çalışırsa açılmaz

SUNNY

New member
Local time
Usta Ne Gibi Bir Auto Var Bunda Açiklik Getirirmisin

M

mmusti57

Guest
Usta Ne Gibi Bir Auto Var Bunda Açiklik Getirirmisin
Bakın arkadaşlar bu verilen programları bizler yapmıyoruz başka arkadaşların yaptığı dosyaları hiç bir değişiklik yapmadan sizlere aktarıyoruz açıklamada üst başlığında Tps auto yazılımı denmiştir bundan dolayı sorduğun soruyu yanıtlamama gerek duymuyorum ayrıca bu yazılımı veren arkadaşa verilen forumda teşekkür edenler vardır sizin yaptığınızı tasvip etmiyorum ayrıca ben next kullanıcısıyım ve verilen yazılımları kendi sorumluluğumda hangi forumda olursa olsun alıyorum hizmetinden dolayı veren arkadaşa teşekkür butonuna basarak teşekkür ediyorum ve aldığım yazılımı bilinçli bir şekilde cıhazıma atıyorum açar veya açmaz ama saygısızlık yapmıyorum sizlerde verilen dosyayı alır sınız veya almazsınız o sizin bileceğiniz ayrıca bu yazılım yukarıda yazdığım gibi başka forumda auto olarak verilmiştir ben aynısını alıp forumuzdaki üyelerin faydalanması için emeği geçen arkadaşımada teşekkür ederek dosyayı verdim sizin kullandığınız cıhazınız sunny ise atarsınız çalışıp çalışmadığını benim verdiğim bölüme yazarsınız diğer üyelerin faydalanması için lütfen bundan sonra böyle yaparsanız daha memnun olurum arkadaşlar hepinize saygı ve sevgilerimle.:lovely: :lovely:

M

mmusti57

Guest
auto diye birşey yoktur bu yazılımların içersine fazladan keyyazılmıştır yazılan keylerden farklı bir key çalışırsa açılmaz
Beşiktaşlı emirhan senin bildiklerini bende biliyorum diğer arkadaşıma verdiğim cevabı dijital yayınlar başladığından ve dijital receverler çıktığından beri bu konular üzerinde yeterli bilgilerim olduğundan da eminim 5 yıldır izmirden demiral goldmaster ege başbayisiyle çalıştım ve yüzlerce kurulum yaptım ayrıca karadeniz antenle çalıştım next cıhazlını da sattım ve kurdum ama şu an kendimi emekli yaptım çünkü 5 ytlye yazılım atan yeni yetmeler çoğaldığı için her önüne gelen buişle uğraşıyor hiç bir cazipliği kalmadığı için uğraşmıyorum sadece beni tanıyanlara vede cıhazını yeni yetmelerin yanlış yazılım sonucu kilitlenen samimi arkadaşlarımın hatırına ücret almadan düzeltiyorum bilgilerine.:Thanx:

Son düzenleme:

mert_2005

New member
Local time
musti arkadasım saol paylasımın için...ben baska bir forumdan tps auto yazılımı buldum yukledim..20.07.2006 tarihli...tamamen olmasada kısmen calıstığına sahıt oldum...10 dakıkanın 2-3 dakıkasını izleyebiliyorsun..diğer kısmını key aramakla geciriyor cihaz .. ve bu her key değiştirdiğinde tekrarlanıyor..yani bir saatin 20 dakıkasını izleye biliyorsun..ama du demekki bazı ılerlemeler var..bekleyeceğiz..12.c1.a5 olsaydı dener cevay yazardım bu yazılım hakkında..tekrar paylasımın ıcın saol..

yetmez06

New member
Local time
selam arkadaşlar bu yazılımda tps haftalıkmı kendin yeniliyormu

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8