Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Sunny kullanıcılarına duyuru.....

aliharbiye

New member
Local time
07:33
arkadaşlar..........

son kez demiştim ama yanlış anlaşılmadan dolayı tekrar yazıyorum.....

2.19.v4 bir loader değildir.
ispanyollar tarafından 2.19.v3 loaderden geriye dönüş için hazırlanmış bir PATCH yazılımıdır....
yani bu loaderin cihazlara yüklenerek kanal kilidini aktif hale getirmeye çalışmak bir nevi bazı gelişecek sorunlarada davetiye çıkartmakdır.....

çöker demiyorum.....
çökebilir diyorum.....

%1 de risk olsa bu risk vardır ve kullanıcıların mağdur edilmemesi adına bu riskin gözönüne alınması için yazıyorum......

ama hayat zaten bir RİSK dir diyorsanız.kanal kilidini açamayan arkadaşlar 2.19.v4 loaderi gönül rahatlığıyla yükleyebilir..
smile.gif

saygılar.....

uzm@n

New member
Local time
evet dostum evet çökebilir ve bazı cihazlarda çökmüştür....
riskli iştir ama işe yarayan bir programdır....

MeKa

Banned
Local time
aliharbiye' Alıntı:
arkadaşlar..........

son kez demiştim ama yanlış anlaşılmadan dolayı tekrar yazıyorum.....

2.19.v4 bir loader değildir.
ispanyollar tarafından 2.19.v3 loaderden geriye dönüş için hazırlanmış bir PATCH yazılımıdır....
yani bu loaderin cihazlara yüklenerek kanal kilidini aktif hale getirmeye çalışmak bir nevi bazı gelişecek sorunlarada davetiye çıkartmakdır.....

çöker demiyorum.....
çökebilir diyorum.....

%1 de risk olsa bu risk vardır ve kullanıcıların mağdur edilmemesi adına bu riskin gözönüne alınması için yazıyorum......

ama hayat zaten bir RİSK dir diyorsanız.kanal kilidini açamayan arkadaşlar 2.19.v4 loaderi gönül rahatlığıyla yükleyebilir..
smile.gif

saygılar.....

Sayın adminim,,özürle bir iki de ben ilave etmek istiyorum..2.19 v4 ile dönüldükten sonra kesinlikle reset(3 exit ve1 tuşu) yapılmamalı ve eski herhangi yazılımlardan birini yüklemeli,,daha sonra sıra ile 6.18 ve 6.19 loaderler yeniden yüklenmelidir...

secondmate

New member
Local time
herkes kullanmayın diye tavsiye ediyor içeriğini bilemiyorum saygılar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8