Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Spyware Doctor v3.8.0.2582

MeKa

Banned
Local time
06:02

Son nesil SPY ler okadar çok yaygınlaştı ki.Buna hiç bir Antivirüs programları silme yönünde yardımcı olamıyor ne yazık ki..Bilgisayarın çok yavaşlamasına sebep olan bu spyware leri temizlemek için 2 yıldır kullandığım programı önereceğim size.Malum flash hazırlamalarım nedeniyle yavaş olmayan bir bilgisayar lazım bana.
İnternette sörf yaparken bile girdiğiniz sitelerin cookie leri bile spy taşıyorlar artık.Bu cookieler spy almada en önemli unsur gibi geliyor bana..
Bu programı ilk kez yükleme yaparak kullananlara iddia ediyorum,en az 600 spy tespit edecek ve sildikten sonra PC nizin kuş gibi hafiflediğini hissedeceksiniz...
Konusunda var olan en etkin program...

SPYWARE DOCTOR v3.8.0.2582

ilaçlamadan sonra 2010 yılına kadar kullanım hakkı vardır..

İndirmek için:
İlaç için :

İlaç için açıklama: Program kapalı konumda iken (saatin yanından simgeyi kaldırarak)..program files te ana klasörü içine kopyalayınız.Dosya değişimi sorusuna"Evet" le yanıtlayınız.

Son düzenleme:

ShadowBoys

Banned
Local time
06:02
Ellerinize sağlık......................

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8