Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

SPOR VE FUTBOL BÖLÜMÜ KURALLARI

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
17:59
Katılım
23 Eylül 2006
Mesajlar
9,165
Tepkime puanı
48
Puanları
0
SPOR VE FUTBOL BÖLÜMÜ KURALLARI

*Futbol ve diger spor bölümlerinde geyik muhabbeti yapmak kesinlikle yasaktir. Dolu dolu futbol konusun yorum yapin tartisin ama herseyi dozajinda yapin!
*Gercek olup olmadigi belli olmayan asparagas haberlerle bölümleri doldurmayin, bunun yerine kendi yorumlarinizi yapin unutmayin burasi bir haber sitesi degil forum sitesi!
*Belli bir takimin taraftari oldugu herkesce bilinen bir üye diger bir takimin bölümünde konu acamaz. Ayrica mümkün mertebe rakip taraftar bölümlerine mesaj yazmaktan kacinin yazdiginiz mesajlar ancak tebrik vesayre konular icin olmali!
*Yine kendi takiminizin bölümünde diger bölümleri elestiren kücük düsüren yine ayni sekilde diger takimlari kücük düsürüp rencide etmek maksatiyla konu acmak yasaktir!
*FEBE, BEJE, 6S Tarzi konu veya mesaj yazanlar bölümden uzaklastirilacaktir!
*Bölümünüzde takiminiz için açilan küfürlü konu, taciz edici konu, alayci konu veya mesajlara kesinlikle cevap vermeyiniz ve seviyelerine düsmeyiniz. Admin ve bölüm Yöneticilerine durumu bildiriniz!
*Spor adi altinda fanatizim yapmak, Profil ve Signatürlerde rakip taraftarlari kiskirtici yazi, link ve resim bulundurmak, board icerisinde asiri fanatik tavirlar sergileyerek üyeler arasinda tartisma cikartmak yasaktir. Aksi davranislarda bulunanlara spor bölümlerinden men ve üyeliklerinin sonlandirilmasina varan cezalar verilecektir.
*Yukarida yazili maddeleri tüm üyelerimiz uygulamak zorundadir. kurallara uymayarak bölüm yöneticilerini zorda birakmayiniz onlarin tek görevi sizi takip edip pislik yapanlarin pisliklerini temizlemek degildir!
SPOR CENTILMENLIK DEMEKTIR!!!
Forum Yönetimi...

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst