Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

sevgili Meka geçmiş olsun

SaTBiL™

Administrator
Local time
14:52
Web sitesi
www.cekingen.net
forumumuzun abisi MeKa abime çok geçmiş olsun diliyorum.kendisi ile konuştuk galiba biraz forumumuzdan uzak kalacak.çünkü bir kaza sonucu eline 30 dikiş atılmış. kendisine çok çok geçmiş olsun diliyorum.umarım en kısa zamanda bizlerle birlikte olur..

Ben MeKa
Düzenleme ile Çağrının taziye topiğine resim girdim.Flash tutan bu eller bir müddet ne yazıkki sizlere flash hazırlayamayacak durumda.BİR NAZAR VAR BU GÜNLERDE ÜZERİMDE.Ama nedir ?bilemiyorum.Bilek üzerindeki resmi veremedim,görmeyin daha iyi(onun hali daha kötü)el üzerindeki bile neyi anlatmaya çalıştığımı görmenizi sağlayacaktır..

Moderatör tarafında düzenlendi:

seyfi

Administrator
Local time
Aman Yaradanım görünür,görünmez kazalardan korusun özellikle arkadaşlarımızı!
Geçmiş olsun,Meka...............

MeKa

Banned
Local time
iki tane,,el üzerinde ve bilekte olmak üzere 15mm büyüklüğünde yara ile ucuz atlattım.Baş parmak işlevini kaybetmeme ramak kalmış.Şimdilik sol tek parmakla kumadan(bilgisayar) kopamıyoruz...Buralarda olacağım yinede...

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
Ben MeKa
Düzenleme ile Çağrının taziye topiğine resim girdim.Flash tutan bu eller bir müddet ne yazıkki sizlere flash hazırlayamayacak durumda.BİR NAZAR VAR BU GÜNLERDE ÜZERİMDE.Ama nedir ?bilemiyorum.Bilek üzerindeki resmi veremedim,görmeyin daha iyi(onun hali daha kötü)el üzerindeki bile neyi anlatmaya çalıştığımı görmenizi sağlayacaktır..

Abi tekrar tekrar geçmiş olsun resimi görünce içim bi hoş oldu valla

F

fiesta73

Guest
dostum geçmiş olsun. kaza geçirmene tabii çok üzüldüm. fakat bu şekilde atlatmana da sevindim. İnşallah artık bu tür kazalar senden ve yakınlarından uzak durur. Tekrar geçmiş olsun üstad.

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
12:52
Dostum cok üzüldüm büyük gecmis olsun Alah nazardan beladan korusun,kendine iyi bak bir an önce insallah daha saglikli olarak aramiza dönersin.

mehmet_ozturk

New member
Local time
büyük geçmişler olsun allah acil şifalar versin nazardan da korusun tekrar geçmiş olsun...

admin

Administrator
Yönetici
Local time
Sevgili meka çok geçmiş olsun allahtan dileğimiz bu mubarek günlerde biran önce iyileşmenden yana
Kalbimiz seninle.

A

alpalaba

Guest
büyük geçmiş olsun en kısa zamanda sağlığına kavuşması için duacıyız

A

alpalaba

Guest
iki tane,,el üzerinde ve bilekte olmak üzere 15mm büyüklüğünde yara ile ucuz atlattım.Baş parmak işlevini kaybetmeme ramak kalmış.Şimdilik sol tek parmakla kumadan(bilgisayar) kopamıyoruz...Buralarda olacağım yinede...
madem buraya yazmışsın bari de bakalım nasıl becerdin

MeKa

Banned
Local time
Mesajların altına genelde "beğenilerini belirten arkadaşlara" diye yazdığımdan hiç böyle taziyelere cevap gireceğim aklıma gelmemişti.Olacağı varmış,akacak kan damarda durmaz derler.Sol elle şimdilik mausu kullanmaya alışamadıysamda siz siz olun Jet TAŞI(Spiral taşı da derler) kullanacak arkadaşlar iki kere daha düşünün diyorVE herkese "allah razı olsun" diyorum..

F

fa77

Guest
geçmiş olsun meka abi ondada bir hayır vardır allah beterinden kurusun ......

A

alpalaba

Guest
sevgili meka şimdi okudum jet taşı meselesini aman ha çok ucuz atlatmışsın

Moderatör tarafında düzenlendi:

MeKa

Banned
Local time
sevgili meka şimdi okudum jet taşı meselesini aman ha çok ucuz atlatmışsın

Hiç sorma abicim ya,gerçekten ucuz atlattım.Flash tutan bu ellere bende jet taşını yakıştıramıyorum ama olacak işte.Apt nin tüm demir kapı işlerini, (amatörce) hatta arkada 4 arabalık garaj bile yaparken başıma gelmemiş bir olaydı.Komşuya yardım amaçlı korkuluk demirini yaparken bu olay(rica etti kıramadım) başıma geldi.Siz asıl komşumun halini görün."Elime mi" yansın,"sebep oldum" diye mi yansın bilemiyor.Akşam bizdelerdi sağolsun hiç boş bırakmıyor,ne yapacağını da bilemiyor..

M

mmusti57

Guest
Gelmiş geçmiş olsun inşallah kısa sürede iyileşir aramıza dönmeniz dileğiyle acil şifalar ALLAH beterinden saklasın saygılar sevgilerimle.:lovely:

sinan

New member
Local time
meka dostum allah korumuş vallahi bak verilmiş sadakan var mış gercek ten cok üzüldüm geçmiş olsun dostum kendine iyi bak :(

A

alpalaba

Guest
anlaşılan binde bir meydana gelen taş patlaması oldu çoktandır duymamıştım demekki bundan sonra çok dikakatli olmak gerekiyor nese verilmiş sadakan varmış eksik kalanlarıda bana yollayabilirsin :)

MeKa

Banned
Local time
anlaşılan binde bir meydana gelen taş patlaması oldu çoktandır duymamıştım demekki bundan sonra çok dikakatli olmak gerekiyor nese verilmiş sadakan varmış eksik kalanlarıda bana yollayabilirsin :)

Tek tesellim,dediğin gibi binde bir meydana gelen olayda yüzüme patlamaması idi :stupidprv: :stupidprv:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8