Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Seni Seviyorum

SaTBiL™

Administrator
Local time
19:26
Web sitesi
www.cekingen.net
12994985192ld_1_.gif

SEN, SENİ SEVENİ GÖRMEYECEK KADAR KÖRSEN.ODA SANA SEVGİSİNİ SÖYLEMEYECEK KADAR GURURLUDUR.

unutmaz_1_.jpg

HADİ UYANDIR BENİ SÖYLE GÖRDÜĞÜM ZAMANSIZ BİR DÜŞMÜ HADİ GİT, UZAKLAŞ, YOKLUĞUNA İNANDIR BENİ GERÇEKTEN YORULDUM HER BULDUĞUM YERDE SENİ KAYBETMEKTEN.

seni-seviyorum-biricgim_1_.jpg

BUGÜN YENİ BİR MEYHANE KEŞFETTİM MEZARLIĞIN KARŞISINDA BİRGÜN BENİ ARARDA BULAMAZSAN YA MEYHANEDEYİM YADA TAM KARŞISINDA
benseni_1_.jpg

YAPRAKLAR SARARIP DÖKÜLÜRKEN YERE, YAŞLI GÖZLERİNİ ÇEVİRİP GÖKLERE, HERGÜN İSTEMEM YILDA BİR KERE ADIMI ANMAYI SAKIN UNUTMA

12995553006mb_1_.jpg

UNUTURUM DESEMDE İNANMA SAKIN ÖMRÜMCE KALBİMDEN SİLİNMEZ ADIN BİR SIZI İÇİMDE SENDENDE YAKIN KALBİMİN SESİNİ DİNLER BULURUM SENİ.

12994985324mn_1_.gif

BENİ BİR DAKİKA DEĞİL BİR SANİYE DEĞİL BİR SANİYENİN ONDA BİRİ KADAR SEV.... BİR YIL DEĞİL ON YIL DEĞİL BİN YIL MESUT OLURUM.

12982958598or_1_.gif

dd.jpg

SANA ŞARAP VERECEĞİM, İÇ AMA SARHOŞ OLMA. SANA BİR GÜL VERECEĞİM,KOKLA AMA SOLDURMA. SANA KALBİMİ VERECEĞİM, SEV AMA İNCİTME!...

x1pxoywqu4sjf6lygrgjlopijxt-fbm17zoo5kh749bxj0tzlgbwi4se1w8lsplhtsg-xl2hojchxble2jz_mufzpqk5wov12omujubdjd4dhkk9gz-xjeew1cqlga4odgcv2vb16lizseh9e9uxsv-vq.jpg

BİR ÖMÜR BOYU SENİNLEYİM DESENDE İSTEMEM ARTIK. ÇÜNKÜ SEN RÜZGARIN ÇOŞTURDUĞU BİR TOZ BULUTUSUN BUGÜN BANA ESERSİN “YARIN ELLERE”!...

sevgi-3.jpg

gl_1__1_.gif

gul4_1_.jpg

gul_2_1_.jpg

servet

New member
Local time
19:26
--------------------------------------------------------------------------------

SEN, SENİ SEVENİ GÖRMEYECEK KADAR KÖRSEN.ODA SANA SEVGİSİNİ SÖYLEMEYECEK KADAR GURURLUDUR.

HADİ UYANDIR BENİ SÖYLE GÖRDÜĞÜM ZAMANSIZ BİR DÜŞMÜ HADİ GİT, UZAKLAŞ, YOKLUĞUNA İNANDIR BENİ GERÇEKTEN YORULDUM HER BULDUĞUM YERDE SENİ KAYBETMEKTEN.

BUGÜN YENİ BİR MEYHANE KEŞFETTİM MEZARLIĞIN KARŞISINDA BİRGÜN BENİ ARARDA BULAMAZSAN YA MEYHANEDEYİM YADA TAM KARŞISINDA

YAPRAKLAR SARARIP DÖKÜLÜRKEN YERE, YAŞLI GÖZLERİNİ ÇEVİRİP GÖKLERE, HERGÜN İSTEMEM YILDA BİR KERE ADIMI ANMAYI SAKIN UNUTMA

UNUTURUM DESEMDE İNANMA SAKIN ÖMRÜMCE KALBİMDEN SİLİNMEZ ADIN BİR SIZI İÇİMDE SENDENDE YAKIN KALBİMİN SESİNİ DİNLER BULURUM SENİ.

BENİ BİR DAKİKA DEĞİL BİR SANİYE DEĞİL BİR SANİYENİN ONDA BİRİ KADAR SEV.... BİR YIL DEĞİL ON YIL DEĞİL BİN YIL MESUT OLURUM.

SANA ŞARAP VERECEĞİM, İÇ AMA SARHOŞ OLMA. SANA BİR GÜL VERECEĞİM,KOKLA AMA SOLDURMA. SANA KALBİMİ VERECEĞİM, SEV AMA İNCİTME!...

BİR ÖMÜR BOYU SENİNLEYİM DESENDE İSTEMEM ARTIK. ÇÜNKÜ SEN RÜZGARIN ÇOŞTURDUĞU BİR TOZ BULUTUSUN BUGÜN BANA ESERSİN “YARIN ELLERE”!...

"Bir milletin ıslahı kötülerin imhası ile değil, neslin eğitim ve terbiyesi ile mümkündür."
Mustafa Kemal ATATÜRK

Güvenliğiniz için Download yaptıgınız her datayı mutlaka güncel bir Anti Virüsle taratınız...

MSN DURUM :

çağrı
Kullanıcının Profilini Göster
çağrı kullanıcısına özel mesaj gönder
çağrı Kullanıcısına Email Gönder
çağrı tarafından gönderilmiş daha fazla mesaj bul
çağrı kullanıcısını arkadaş listeme ekle

Dün, 11:18 PM #2
çağrı
Co Admin

Giriş: Mar 2006
Giriş: Bugün 12:45 AM
Teşekkür et: 245
İtibar Gücü: 100

--------------------------------------------------------------------------------

"Bir milletin ıslahı kötülerin imhası ile değil, neslin eğitim ve terbiyesi ile mümkündür."
Mustafa Kemal ATATÜRK

Güvenliğiniz için Download yaptıgınız her datayı mutlaka güncel bir Anti Virüsle taratınız...

MSN DURUM :

çağrı
Kullanıcının Profilini Göster
çağrı kullanıcısına özel mesaj gönder
çağrı Kullanıcısına Email Gönder
çağrı tarafından gönderilmiş daha fazla mesaj bul
çağrı kullanıcısını arkadaş listeme ekle

« Önceki Konu | Sonraki Konu »

Forum Mesajı

Değişiklikleri İptal Et
Hızlı Cevap
Bu mesaj yollandığında şu hatalarla karşılaşıldı

Onay

Seçenekler
Alıntı yaparak cevapla?

Hızlı cevap gönderiliyor - lütfen bekleyin (takılma olursa panik yapmayın, yazınızı kopyalayıp sayfayı yenileyip tekrar deneyin) ...

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (1 üye ve 0 misafir)
servet

Konu Araçları
Yazıcı Çıktısını Göster
Sayfayı E-posta ile Yolla
Konuya Abone Ol

Bu Konuda Ara

Gelişmiş Arama

Bu Konuya Oy Ver
Mükemmel
İyi
Normal
Kötü
Berbat

Gönderme Kuralları
Yeni konular açabilirsiniz
Yanıtlar gönderebilirsiniz
Eklentiler gönderebilirsiniz --> izin yok
Mesajlarınızı düzenleyebilirsiniz

vB koduAçık
SimgelerAçık
kodu Açık
HTML kodu Kapalı