Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Satellite Tv

tolga412

New member
Local time
16:36
Cok tesekkur ediyorum
denememde fayda var

mkoyuncu

New member
Local time
çok teşekkürler.demnemekte fayda var sanırım.

amanimoff

New member
Local time
14:36
cok tesekkürler indiriyorum iyi bir programa benziyor

erdincakin

New member
Local time
bu programı indirdim calıştırdım benim pc diz üstü uydu antenini nasıl takıcaz bendede bu program calışırmı simdiden teşekkürler

lececafe

Co Admin
Local time
bu programı indirdim calıştırdım benim pc diz üstü uydu antenini nasıl takıcaz bendede bu program calışırmı simdiden teşekkürler

bu program tv kartı ile alakalı deil şu an istediğiniz yayını seyredin programın içinde kayıtlı olan

Maho30

New member
Local time
slm dostum tamam hersey cok güzel ellerine saglik , fakat programm update yapilmasi gerekmis. neyse update yapalim dedik, oda cin sayfasi cikti iyimi???? nereye basacagiz anlamadim yazdiklarim dogrumu acaba??

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
slm dostum tamam hersey cok güzel ellerine saglik , fakat programm update yapilmasi gerekmis. neyse update yapalim dedik, oda cin sayfasi cikti iyimi???? nereye basacagiz anlamadim yazdiklarim dogrumu acaba??

program kurulum sırasında 2 adet program kuruyor bizim için önemli olan Satellite Tv .programın kısa yoluna tıklayınca sorunsuz açılıyor.diğer programa tıklarsanız update yapabilir. yapmayın.hatta ekle kaldırsan kaldırın :)

erdincakin

New member
Local time
evvela calısmalarınızda basarılar diler ve cok tesekkür ederim dosyayı indirip calıstırdım cok güzel herkeze tavsiye ederim yalnız bazı tv istasyonları calısmıyor acaba neden?

erdincakin

New member
Local time
dostum verdiğin linke tıkladığım zaman sürekli başka sayfaları açıyor.bu sanırım sizin sponsorlarınıza para kazanmak için uyguladığınız bir yöntem
yanlış yönlendiriyorsunuz yada insanların zamanlarını gereksiz yere harcıyorsunuz.bu link ya düzeltilsin yada hemen kaldırılsın
arkadas hakkını yeme satellite cok güzel calısıyor bence hata sende tekrar dene

selvi64

New member
Local time
sağol usta sen bu işin acemisi olanların dediklerine bakma

the_tufix

New member
Local time
arkadaşlar ben indirirken hiç zaman harcamadım .tek tıklama belki 3 ...link sağlam.

yaşar

New member
Local time
uydu tv hakında

selam gerçekten arkadaşlara katılıyorum proğram ful versiyon diyorsunuz gitmediğimiz site kalmıyor iki sefer kurdum kaldırdım yinede olmadı lütfen bu uyarılarımızı dikkate alın.

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
selam gerçekten arkadaşlara katılıyorum proğram ful versiyon diyorsunuz gitmediğimiz site kalmıyor iki sefer kurdum kaldırdım yinede olmadı lütfen bu uyarılarımızı dikkate alın.

Güzel kardeşim full diyorum evet (Serial: tvpc2006)şifresini açık açık veriyorum burda dosyanın içinde var diyorum zaten.
size ancak şunu diyorum programı yaklaşık 850 kişi indirdi.sadece yapamadım diyen 3.kişisiniz.umarım yeterli açıklama oldu.

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
1.mesajda KURULUMU Resimli olarak anlatmaya çalıştım. artık ben bu programı kuramıyorum diyen çıkmaz herhalde.

ozkardeslertv

New member
Local time
paylaşım için teşekkürler arkadaşım emeğe saygı

zek47

New member
Local time
Paylaşım için sağol, umarım işe yarar.

shape1
shape2