Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

satech 3100

nirvana

New member
Local time
02:23
Merhaba arkadaşlar ben bir arkadaşın tavsiyesi üzerine satech 3100 almak istiyorum. Ama tam kararlı değilim alma konusunda. sizin tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler ...

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
Ben sana netayı tavsiye ederim. kullanış bakımından servis bakımından çok iyi.yinede sen bilirsin.

nirvana

New member
Local time
teşekkür ederim ilgin için

SAFRAN

New member
Local time
arkadaşım next 2000 cihazı tavsiye ederim 1 ay kadar beklerseniz yeni modeleri cıkacak.

nirvana

New member
Local time
şimdi gerçekten kafam karışmaya başlıyor neden derseniz çünki satech 3100 cihazın hemen hemen her türlü şifrelemeyi çözdügünü söylüyorlar

Galaxy19

üye
Local time
Web sitesi
www.satbilforum.com
valla arkadaşım ben metaware grubu uzerine makına tanımam çünki arkasaında denny denilen bir şahış var bu şahıs kimmi?

cevaplayım denny dreambox dragon arrox cihazların yazılım geliştiricisi ve tabiki mateware de dahil bu gruba karar senin kararın bana sorarsan al o makınayı kullanmana bak süprizlere açık bir alet

nirvana

New member
Local time
sevgili galaxy19 aydınlatıcı bilgilerin beni cok rahatlattı kısa bir zaman icinde hemen bir satech 3100 alacağım . size çok teşekkür ederim. saygılarımla

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8