Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Şampiyonluk umudu

seyfi

Administrator
Local time
13:14
1662144.jpg

Şampiyonluk umudu

Trabzonspor’la dün 4 yıllık sözleşme imzalayan Umut Bulut, bordo mavili takımla şampiyonluk yaşamak istediğini belirtirken, Fatih Tekke, Mehmet Yılmaz ve Ömer Rıza ile yapacağı forma yarışından takımının karlı çıkacağını söyledi.

TRABZONSPOR, kesin anlaşma sağladığı Umut Bulut ile dün Trabzon’da 4 yıllık sözleşme imzaladı. Aylar süren yoğun çabalar sonucunda Ankaragücü’nden transfer edilen genç golcü, bordo mavili takımda şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi.

Trabzonspor gibi büyük bir camiaya geldiği için çok mutlu olduğunu belirten Umut, "Ankaragücü’nde 5 yılım çok iyi geçti. Ayrılmak kolay değildi. Ancak sonuçta profesyoneliz. Hepimize hayırlı olsun. Benim büyük hedeflerim var. Şampiyonluk yaşamak istiyorum. İnşallah Trabzonspor gelecek sezon şampiyon olur, ben de bu özlenen şampiyonluğun kazanılmasında katkı yaparım.

Trabzonspor kazanacak

Türkiye’nin en iyi forveti Fatih Tekke ile formak giymek bana büyük onur verir. Ayrıca takımda Mehmet Yılmaz, Ömer Rıza gibi iyi oyuncular var. Onlarla beraber rekabet içine gireceğiz. Sonuçta kazanan Trabzonspor olacak"
dedi.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ndeki imza töreninde konuşan Trabzonspor Genel Saymanı Emin Kahraman ise, "Umut’u uzun zamandır takip ediyorduk. Transferi için üyük çabalar sarfettik. Sonuçta hem sportif anlamda hem de kişilik olarak çok değerli bir futbolcu kazandık" diye konuştu. Trabzonspor’un yeni golcüsü Umut Bulut 12 numaralı formayı giyecek.

F

fiesta73

Guest
Umut bulut'u siz kaptınız ya şampiyon belli. Biz artık 3 büyükler ikincilik için mücadele veririz.:puah: :D: :005:

seyfi

Administrator
Local time
fiesta73' Alıntı:
Umut bulut'u siz kaptınız ya şampiyon belli. Biz artık 3 büyükler ikincilik için mücadele veririz.:puah: :D: :005:
olsun....sizde "bulutu "aldınız!!!!:puah: :puah: :puah:

seyfi

Administrator
Local time
Umut sözleşme imzaladı
Kulübümüzün Ankaragücü’nden transfer ettiği forvet oyuncusu Umut Bulut Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen törenle 4 yıllık resmi sözleşme imzaladı.
trans.gif
100606umut.jpg
İmza töreninde Genel Saymanımız Emin Kahraman ve Yönetim Kurulu Üyemiz Serhat Akçay Umut Bulut’a eşlik etti.

Törenin başında konuşan Kahraman, Trabzonspor’a çok değerli bir sporcu kazandırdıklarını söyleyerek, “Umut’u uzun bir zamandır takip ediyorduk ve kendisini Trabzonspor’a kazandırmak için çok çaba sarf ettik. Belki beklenenden geç oldu ama sonu iyi oldu” diye konuştu.

Kahraman, “Umut, hem yeteneği hem de ahlakı yüksek bir futbolcu. Transferi tüm camiamıza hayırlı olsun, Ankaragücü’ndeki başarılarını burada da sürdürmesini diliyoruz” dedi.

Emin Kahraman, “Umut’la dört yıllık bir sözleşme imzaladık ama oyuncumuzun sergileyeceği iyi performansla bunu inşallah bir 4 yıl daha uzatırız” açıklamasını yaptı.

Umut ise Trabzonspor gibi büyük bir camiaya geldiği için duyduğu mutluluğu ifade ederek, “Başta Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın ve yeni başkanım Nuri Albayrak olmak üzere transferimde emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

5 yıldır Ankaragücü forması giydiğini ve ayrılmanın zor olduğunu belirten Umut, “Şimdi daha büyük hedefleri olan bir takıma geldim. Trabzonspor’a başarılı olmak için transfer oldum. Umarım özlenen şampiyonluğu gelecek sezonki kadro ile yaşarız ve ben de bu kadronun bir parçası olurum.” diye konuştu.

Bir basın mensubunun, “Trabzonspor’un forvet hattında çok yetenekli oyuncular var. Sen bu rekabete girmeye hazır mısın” şeklindeki sorusuna Umut, “Trabzonspor’da bence Türkiye’nin en yetenekli forveti olan Fatih Tekke, Mehmet Yılmaz gibi oyuncular var ancak bu durum benim için hiç önemli değil. Ben kendi mücadelemi vereceğim ve başarılı olacağıma eminim” diyerek cevap verdi.

İmza töreni sonrasında Umut, yeni sezonda giyeceği 12 numaralı formayla basın mensuplarına poz verdi.

Umut Bulut Bilgi Kartı

Doğum Tarihi ve Yeri: 15.03.1983, Kayseri
Mevki: Forvet
Milli olma sayısı ve gol: 2 kez A2 Milli, 21 kez Ümit Milli/3 gol, 6 kez A Genç/1 gol
Boy: 1.84cm
Kilo: 75kg

Haziran 2001’de Ankaragücü’nde profesyonel olan Umut, bir sezon sonra 2. Lig B Kategorisi takımlarından İnegölspor’a kiralık verildi. Burada gösterdiği başarılı performans, genç oyuncuya A Takım’da yer açılmasını sağladı ve Umut 2003/04 sezonundan beri düzenli olarak Ankaragücü forması giymeye başladı. Geçtiğimiz sezon kaydettiği 16 golle en çok gol atan 7. futbolcu oldu.

Kariyeri

2001/02 Ankaragücü 0/0
2002/03 (1) Ankaragücü 0/0
2002/03 (2) İnegölspor 30/6 (Kiralık)
2003/04 Ankaragücü 22/11
2004/05 Ankaragücü 34/9
2005/06 Ankaragücü 33/16

100606umut1.jpg

100606umut2.jpg

100606umut3.jpg

100606umut4.jpg

100606umut8.jpg

100606umut5.jpg

100606umut6.jpg

100606umut7.jpg

seyfi

Administrator
Local time
Transfer çalışmalarına hız kazandıran Trabzonspor’un Brezilya’lı Marcelinho...

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Transfer çalışmalarına hız kazandıran Trabzonspor’un Brezilya’lı Marcelinho...[/FONT]

Transfer çalışmalarına hız kazandıran Trabzonspor’un Brezilya’lı Marcelinho ile anlaştığı iddia edildi. Bordo-Mavililer bu konuda her hangi bir açıklama yapmadı. Brezilya’yı olup Almanya’nın Hercta Berlin takımında oynayan Marcelinho 30 yaşında. Orta sahada görev yapan başarılı futbolcu oynamış olduğu 13 UEFA Kupası karşılaşmasında 2 gol atma başarısını gösterdi. Öte yandan Trabzonspor’un uzun süredir peşinden koştuğu diğer bir Brezilya’lı futbolcu Ricardinho’nun transferi ise şimdilik askıya alındı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8