Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Sakaryaspor daha istekli oynadı

kaptan-8

Co Admin
Local time
00:50
Göztepe Teknik Direktörü Cihat Arslan, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, kendi takımının favori olarak gösterilmesine rağmen Sakaryaspor takımının daha istekli mücadele ettiğini anlattı.

arslan_VKW7W.jpg

Göztepe Teknik Direktörü Cihat Arslan, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, kendi takımının favori olarak gösterilmesine rağmen Sakaryaspor takımının daha istekli mücadele ettiğini anlattı.
Arslan, Sakaryaspor'un genç futbolcularının çok iyi mücadele ettiğini ifade ederek, ''Herkes maç öncesinde bizleri favori olarak görüyordu ama bizim burada ayağımızın yere sağlam basması gerekiyordu. Çünkü burada Sakaryaspor formasıyla onur mücadelesi veren gençlere saygı göstermeliydik. Bu çok önemliydi. Sahadaki gencecik kardeşlerimiz Sakaryaspor'un şerefi için mücadele etti, onları kutluyorum'' diye konuştu.
Sakaryaspor'un Türk futbolu için önemli bir takım olduğuna vurgu yapan Arslan, ''Sahada çok genç vardı ama iyi mücadele ettiler. Galibiyeti bizden daha fazla istediler. Bu da bizim planlarımızı bozdu tabi. Bu maçta alınan galibiyeti çok önemsiyorum. Burada Sakaryapor formasını giyen her arkadaşımız bizim için değerlidir. O arkadaşlarımızın gösterdiği mücadeleyi gururla izledim. Çünkü Sakarya bir futbolcu fabrikasıdır. İnşallah genç oyuncularla birlikte hak ettiği yerlere gelir'' dedi.

NTVSpor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8