Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Rusça Görsel Eğitim Video Dersleri | Türkçe Anlatım

• Konbuyu başlatan lazzi
  • Başlangıç tarihi
L

lazzi

Guest
wci2n.jpg

Türkçe Rusça (Görsel Eğitim Video dersleri)

Emsalleri ile karşılaştırıldığında, turizm faaliyeti içersinde olan, Rusça konuşulan ülkelere gidecek olup kendisini hazırlamak isteyen ya da bu ülkelerden turist veya misafir bekleyenlere özel; hatta sınavlar için mükemmel bir kaynaktır. İlk 6 CDde genel konuşmalar, tanışmalar, isimler, günlük konuşmalar, Rusçanın alfabesi, okunuşu çok anlaşılır birdille Türkçe, sesli ve görüntülü şekilde anlatılmaktadır. Sonraki 6 CD ise biraz daha detalı anlatımlara konudur. Yani ilk 6 CD Rusça konuşacak ve anlayacak seviyeye getirecek (hatta okuyacak), sonraki CDler ise sizi Rusça biliyorum diyenlerden farklı kılacaktır.

Setinizle yapacağınız çalışmalar sonrası Rusçayı iyi bir şekilde anlayacak ve konuşacak hale geleceksiniz. Tursitik bölgelerde görevli personeller için kesinlikle faydalı olacak bir settir. Özel çeviri teknikleri ile artık siz Rusça konuşmak ve anlamak için yardım almak yerine bu konudaki taleplere cevap verecek hale geleceksiniz.

13. cdye verilen dokümanlar CDsi aynı zamanda, bir başka programla hazırlanmış olan soru cevap çalışmalarını da içermektedir. Görüntülü ve öğretmeninizden Türkçe anlatımlı dinlediğiniz dersleri bitirdikten sonra ya da kendinizi test ekmek istediğinizde bu soru cevap çalışmalarına geçebilirsiniz. Bu, yakın zamanda bir sınavınız varsa veya seviyenizi belirlemek/yükseltmek için çok yararlı olacaktır. Bahsi geçen soru cevaplar bir test niteliğinde olup, doküman haricindedir.

..::Wupload::..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8