Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Revo Uninstaller Pro 2.5.5 (TR) Multilanguage [x86 - x64] Katılımsız

velizrsln

New member
Local time
10:17
asdcyt.png

info.png

Yazılımlar, oyunlar, işletim sistemi güncellemeleri, araçlar, vb.. derken; sabit sürücümüzün aşırı biçimde dolduğunu, bir zamanlar hıphızlı çalışan işletim sistemimizin eklenen dosyalar yüzünden günden güne yavaşladığını, sabit sürücülerimizin yetersiz alan sinyalleri ile hata vermeye başladığı ve masaüstümüzün birçok simge ile dolup taştığını, günümüzde gittikçe hızlanan internet hızımız ile çok daha kısa sürede hisseder olduk. Bu bağlamda hemen Denetim Masamızı açtık ve Windows'un klasik Program/Ekle Kaldır aracımızı çalıştırarak kurduğumuz birçok ek programın başarıyla kaldırıldığını gördük.

Ancak tüm yüklediğimiz yazılımları kaldırdıktan sonra bir de baktık ki, sildiğimizi sandığımız klasörlerimiz aynı yerde duruyorlar, Windows klasörümüz hala daha aşırı derecede kabarık durumda, kayıt dosyamızda sildiğimizi düşündüğümüz tüm programların girişleri olduğu gibi duruyor ve masaüstümüzde silemediğimiz tanımsız simgeler biriktikçe sistem kilitlenmelerimiz daha bir artıyor.

Malesef, yıllarca önce geliştirilen klasik Windows Program Kaldırıcı aracısı, Vista ile bile hala aynı temel basit mantık üzerinde çalışıyor. Birbirinden çok farklı kurulum sistemleri ile de tam olarak uyumlu çalışmayan bu araç, yazılımlarca gelen yetersiz kodlanmış kaldırma eklentilerini de hesaba kattığımızda, kayıptan başka bir işe yaramıyor.

asffpi.png

Boyut: 11 MB
Sıkıştırma: rar / Şifreli
Tarama: Comodo İnt.Sec. / Durum Temiz
Platform: Windows Xp / Vista / 7

down.png

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8