Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

** Rehin **

KraLice-

New member
Local time
05:01
Afacan cocuğun doğum günüdür ve annesinden
bir kırmızı bisiklet ister.
Anneside ona bisikleti hak etmediğini ve Tanrıya suçlarını itiraf ettiği bir mektup yazmasını söyler.
Çocuk odasına gider ve başlar yazmaya...
"Tanrım beni hep yalan söylediğim için affedin söz veriyorum bir daha olmıcak bugün benim doğum günüm ve sizden bir kırmızı bisiklet istiyorum".
Çocuk mektubu yırtar atar.
Çünkü günahları o kadarcık deyildir.

Ikinci mektubu yazmaya karar verir.
"Tanrım beni hep yalan söylediğim için , annemi hiç dinlemediğim için beni affedin bi daha olmıcak söz veriyorum bu gün benim doğum günüm sizden kırmızı bisiklet istiyorum"...
Ve bu mektubu da yırtar, çünkü bunlarda işlediği bütün günahlar deyildir. Ve başlar üçüncü mektuba.
Yine olmaz ve afacan çocuk başka bir yol denemek çin annesinden izin alır ve kiliseye gider. Bunu gören annesi çok sevinir ve yaramaz oğlunun akıllandığını sanar.

Küçük çocuk kilisede gider Meryem annenin heykelini yanına ve sağa sola baktıktan sonra onu çantasına koyar ve eve götürür. Evde yine odasına çıkar ve Tanrıya son mektubunu yazar:
"Bana kırmızı bisikleti al. Anan elimde rehin.
Onu bir daha göremiyebilirsin"

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8