Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Receiver ÇekİlİŞİ İÇİn Adaylari Sİz Belİrleyİn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seyfi

Administrator
Local time
21:43
Arkadaşlar; bilindiği gibi 15 temmuz tarihinde bir üyemize receiver hediye edilecektir.Bu çekiliş için kimsenin kafasında soru işareti kalmaması acısından sizin adayları belirtmenizi rıca ediyoruz.8 temmuz cumartesi saat 20:00 itibari ile mesajlarda en çok adı geçen 10 üye veya yönetici için anket uluşturulup 15 temmuz saat 20:00 itibari ile en çok oyu alan kazanacakdır.

bilgilerinize

not:cevap yazan arkadaşların adaylarını belirtmeleri gerekmektedir.

Son düzenleme:

seyfi

Administrator
Local time
benim adalarım
1- fiesta73
2-musti-57
3-aliharbiye
4-uzman
5-Galaxy19
6-DeNiZCiLeR

Son düzenleme:

SAFRAN

New member
Local time
benim adayım da fiesta73

F

fa77

Guest
ben tarafsız kalmak istiyorumdum ama illede yazmak gerek adaylarım
1) fiesta73
2) seyfi
3) ghost
4) safran
5) çağrı

sevgiler......

Son düzenleme:

Ghost

New member
Local time
benim adayım çağrı

Son düzenleme:
F

fiesta73

Guest
benim adaylarım uygunmudur bilemem ama ben söylüyorum
1.safran
2.çağrı
3.mehmet öztürk
4.ghost
5.fa77
6. yaban ali
Not: son bir aylık çalışmasına bakarak bu isimler tarafımdan verilmiştir. Uygun mudur değilmidir onu bilemem. Saygılar sunarım.

er78en

New member
Local time
benim de adayım safran

Ghost

New member
Local time
anket düzenliyelim

Arkadaşlar; bilindiği gibi 15 temmuz tarihinde bir üyemize receiver hediye edilecektir.Bu çekiliş için kimsenin kafasında soru işareti kalmaması acısından sizin adayları belirtmenizi rıca ediyoruz.8 temmuz cumartesi saat 20:00 itibari ile mesajlarda en çok adı geçen 10 üye veya yönetici için anket uluşturulup 15 temmuz saat 20:00 itibari ile en çok oyu alan kazanacakdır.

bilgilerinize

Moderatör tarafında düzenlendi:
F

fiesta73

Guest
seyfi' Alıntı:
Arkadaşlar bilindiği gibi 15 temmuz tarihinde bir üyemize receiver hediye edilecektir.Bu çekiliş için kimsenin kafasında soru işareti kalmaması acısından sizin adayları belirtmenizi rıca ediyoruz.8 temmuz cumartesi saat 20:00 itibari ilemesajlarda en çok adı geçen 10 üye veya yönetici için anket uluşturulup 15 temmuz saat 20:00 itibari ile en çok oyu alan kazanacakdır.

bilgilerinize

Bir çok forum reklam alırken bu forum kurucuları "Bizim hiç bir ticari kaygımız ve beklentimiz yok" diyerek reklam dahi almıyorlar. Ben fazla zengin olduklarını da zannetmiyorum. "Yürekleri çok zengin onu hariç tutuyorum" zaten fedakarlık yaparak maddi bir külfetin altına girmişler. Ben bu forumu, forumda bulunan arkadaş ve dostlarımı çok seviyor., burada eğer bir hizmet veriyorsamda bunun karşılığını sevgi olarak alıyorum yani ayrıca bir receiver ile ödüllendirilmemi gereksiz buluyorum. Onlar hiç bir karşılık beklemeden bana bu forumu kurdular ise bende karşılıksız bu forumda görev almak isterim. Forum adminlerinin bana gösterdikleri saygı, sevgi ve güvenden daha büyük bir ödül olamaz. Bunun için ben bu ödülü kabul etmeyeceğime göre bu yarışın içersinde bulunmamın da bir anlamı kalmıyor. O yüzden tüm arkadaşlarımdan bana oy kullanmamalarını özellikle rica ediyorum. Ben bu yarışta yokum. Herkese sevgi ve saygılarımla...

seyfi

Administrator
Local time
sen bu yarışda ıster ıstemez varsın abi..........

Ghost

New member
Local time
ertan78' Alıntı:
safran hak ediyor bence
hakedebilir ama bu foruma onca emek veren insanlar var.Sen bunları gözardı ederek safran alsın diyorsun.Okadar kişinin emeği nereye gidecek.

F

fiesta73

Guest
Ghost' Alıntı:
hakedebilir ama bu foruma onca emek veren insanlar var.Sen bunları gözardı ederek safran alsın diyorsun.Okadar kişinin emeği nereye gidecek.

ertan78'den alıntı
safran hak ediyor bence

Beyler ne yapıyorsunuz siz bir receiver için bu şekilde yapılan muhabbet hiç hoş olmamış. Kimse, kimse için şu hakediyor bu hakediyor diye yazamaz. sadece oyunu verir ve kenara çekilir. Fakat bu tür bir çekişme bizim forum üyelerine hiç yakışmıyor ve hiç şık düşmüyor. Ben zaten bu yarışmanın dışında olduğumu beyan ettim ama bir abiniz ve forum yöneticisi olarak her ikinizide uyarma gereği duydum. L Ü T F E N...:smile_nono:

E

ertan78

Guest
Ghost' Alıntı:

banane yaw kim alırsa alsın istersen sen al allah allah o zaman anket açmayın ben tercihimi yazdım

Son düzenleme:
F

fa77

Guest
fiesta73' Alıntı:
Bir çok forum reklam alırken bu forum kurucuları "Bizim hiç bir ticari kaygımız ve beklentimiz yok" diyerek reklam dahi almıyorlar. Ben fazla zengin olduklarını da zannetmiyorum. "Yürekleri çok zengin onu hariç tutuyorum" zaten fedakarlık yaparak maddi bir külfetin altına girmişler. Ben bu forumu, forumda bulunan arkadaş ve dostlarımı çok seviyor., burada eğer bir hizmet veriyorsamda bunun karşılığını sevgi olarak alıyorum yani ayrıca bir receiver ile ödüllendirilmemi gereksiz buluyorum. Onlar hiç bir karşılık beklemeden bana bu forumu kurdular ise bende karşılıksız bu foruumda görev almak isterim. Forum adminlerinin bana gösterdikleri saygı, sevgi ve güvenden daha büyük bir ödül olamaz. Bunun için ben bu ödülü kabul etmeyeceğime göre bu yarışın içersinde bulunmamın da bir anlamı kalmıyor. O yüzden tüm arkadaşlarımdan bana oy kullanmamalarını özellikle rica ediyorum. Ben bu yarışta yokum. Herkese sevgi ve saygılarımla...

sevgili abicim ben yanlış düşündüğünü düşünüyorum her ne olursa olsun bu receiver forumun sahibi tarafından karşılık beklemeden verilecek bir hediye olduğunu düşünüyorum o yüzden yarışta yokum demek olmaz daha seninle kıyasıya bir yarışa girecez :)

seyfi

Administrator
Local time
Arkadaşlar ben bu olayı hazırlarken kimsenin kuşkusu olmasın diye siz seçin dedim.Nasıl olsa bu cıhaz verilecek.Ama bu bir tv yayını değilki kim kazanmış,nasıl kazanmış size anlatalımı yaşamamak için yaptık bu olayı pişman ettirmeyin.Bizlere uygar ınsanlar olarak bu konuda sadece adayımızı yazmak ve beklemek düşer.Lütfen gereksiz tartışmalara meydan vermeyelim.Bu olayı Forum içerisinde bir güç gösterisi gibi algılayanlarda olmasın.Lütfen bu konuda sadece adayınızı yazınız.

kolay gelsin......

Son düzenleme:

Yaban Ali

New member
Local time
Adayları alfabetik sıraya göre belirtiyorum.

Adaylar:
1) fiesta73
2) safran

Son düzenleme:

admin

Administrator
Yönetici
Local time
Arkadaşlar bu bölüme sadece adaylarınızı yazınız.Mesajlar arasından adayları ayıklamayalım.Lütfen yönetici ve üye olarak bu konuya önem gösterelim.Bu bölüme eleştiri veya Boş mesaj birakan üye ve yöneticilerin mesajları silinecekdir.
Adil bir çekiliş için sizden birazdaha özveri bekliyoruz.Biz bu sözü verdik ve sözümüzün arkasındayız.Maksak gönül almak ve ayrıcalığı çok olan bir foruma sahip olduğunuzu sizlere göstermekdir.
Bu foruma hayat veren tüm üye ve yöneticilere ayrı ayrı teşekkür ediyorum..

Şimdi benm adaylarımı ben size acıklıyorum..

1:safran
2:fiesta73
3:mehmet öztürk
4:seyfi
5:Ghost
6:fa77
7:uzm@n
8:cağrı

seyfi

Administrator
Local time
...................................................................
burayı unutmayı.................

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8