Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Orduspor'da Cuper dönemi resmen başladı

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
09:06
Orduspor'da Cuper dönemi resmen başladı

1fmtf.jpg

Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen, Hector Cuper ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladıklarını belirtirken, "Sayın Cuper, artık Orduspor'un teknik direktörüdür" dedi.

Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen, ''1,5 yıllık sözleşme imzaladığımız sayın Cuper, artık Orduspor'un teknik direktörüdür'' dedi.

Türkmen, uzun uğraşlar sonucunda Hector Cuper ile bugün son kez görüşülerek resmi sözleşmenin imzalandığını söyledi.

Cuper'in Orduspor da büyük başarılara imza atacağına inandığını ifade eden başkan Türkmen, ''Daha önce anlaşmaya vardığımız teknik direktör Hector Cuper ile 1,5 yıllık resmi sözleşme imzaladık. Sayın Cuper, artık Orduspor'un teknik direktörüdür. Her iki taraf için de hayırlı olsun'' ifadelerini kullandı.

Nedim Türkmen, Hector Cuper'in Ordu'ya geliş tarihinin henüz netlik kazanmadığını da sözlerine ekledi.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8