Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Office2003 Sp2 entegre etmek

MeKa

Banned
Local time
14:16
OFFİCE 2003 İÇİNE SP2 ENTEGRE ETMEK:

Çok uğraştım ama sonunda başardım.Neler Çıktı ortaya neler..!!! Şaşıracaksınız..!!

Öncelikle geçen hafta ekleme yaptığım <<Microsoft Office 2003 + Microsoft Frontpage 2003 ( Türkçe ) >> şu linkten indirin..

Bu linkteki elde edeceğiniz office tam 3 programı içeriyormuş.Denemelerimle ortaya çıkardım..Elinizdeki Pro sürümlerde aynı içeriği taşıyor olabilir.Frontpage Hariç tabii..

Bu ne işime yarayacak derseniz,Standart Edıtıona dönerek daha az yer kaplayan kurulum elde edebilirsiniz..Seçim yine size kalmış bişey...

Zira : 2003 Pro editıon : 563 mB
2003 Standart edıtıon : 399 mB
ForontPage : 301 mB

1-Microsoft Office 2003 Standart edition
2-Microsoft Office 2003 Professional Edıtıon
3-Formtpage (Web sayfası hazırlama programı)

CD key yazmaya gerek kalmadan kurulum hazırlamak ve SP2 entegre etmeye geçiyorum..

1-Linkini yukarıda verdiğim veİndirdiğiniz zipli dosyalardan elde ettiğiniz (CD ye yazdığınızı varsayarak) office2003 CD sini CDROM a takarak..
1a-Başlat\Çalıştır a tıklıyoruz ve ???:\setuppro.exe /a yazıp, enter’a basiyoruz..(Burada cdrom harfinizi kendinize göre seçerek yazın. Standart Edition için: ???:\setupstd.exe /a yazınız.. )..
2a-CD nin içeriği C:/office/ biçiminde C:nin içine yazılmaya başlayacak ve sizden serial isteyecektir..(Lİnkten aldığınız program içinde mevcut)
3a-Anlaşma onayını (EULA) da işaretledikten sonra seçiminize Pro Edıtıon yada Standart Edıtıon biçiminde devam edin, yeni Office2003 elde etmiş oldunuz..Üstelik kurulum anında serial girmenize gerek kalmadan yepyeni bir office 2003)

SP2 İndirebilmeniz için Link :(tıkla)

SP2 yi indirdikten sonra

1-C:\ de SP2 isminde yeni bir klasör oluşturun..İndirdiğimiz SP2 yi bu klasörün içine açmamız gerekiyor.Bunun içinde Başlat/Çalıştıra tıklıyoruz ve aşağıdaki komutu yazıyoruz...

C:\Office2003SP2-KB887616-FullFile-TRK.exe /Q /C /T:C:\SP2

C:\SP2\ içine kopyalanan dosyalar sırası ile söyle= MAINSP2ff.msp, ohotfix.exe, ohotfix.ini, ohotfixr.dll, OWC11SP2ff.msp, OWC102003SP2ff.msp

Geldik son aşamaya: Entegre işlemini gerçekleştirmek için aşağıdaki (2 ayrı komut) komutları sırası ile Başlat Çalıştıra yazın tekrar..(Copy/Paste)

1-
msiexec /p C:\SP2\MAINSP2ff.msp /a C:\Office\PRO11.msi SHORTFILENAMES=TRUE /qb

2-
msiexec /p C:\SP2\OWC11SP2ff.msp /a C:\Office\OWC11.MSI SHORTFILENAMES=TRUE /qb

Evettttt,,şimdi elinizde son derece hızlı çalışan tüm yamaları ilaveli Yepyeni bie OFFİCE2003_TR dosyanız oldu..

Şimdi bunu Nero yazdıracağız..Aşağıda resimlerini veriyorum..Resme göre dediklerimi takip ederek yCD ye yazdırın..
Not: Size boot.bin dosyasıda lazım olacak onuda siteye upload ediyorum.En alttaki kısımdan bilgisayarınıza indirin..

Hepinize başarılar>>>>>>>>>>>>>>>>>MeKa/satbilforum.

546281533al.jpg

163861231qu.jpg

281019811sx.jpg

862648018er.jpg

912104943sv.jpg

BAŞARILAR>>>>>>>>>>>>>MEKA

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7