Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Nouma'dan BJK'ye övgü-

nihat44

New member
Local time
19:06
13910.jpg

Nouma, O.Marsilya'nın internet sitesinde Beşiktaş'ı övdü. Fransız yıldız, Beşiktaş taraftarları için de, "Çok büyük kalpleri var." dedi.

Beşiktaş taraftarının unutamadığı yıldızlardan biri olan Pascal Nouma, Siyah-Beyazlı ekibi Marsilya'nın internet sitesine değerlendirdi.

Beşiktaş'taki günlerini unutamadığını belirten Fransız yıldız, "Çok büyük kalpleri var" dedi. 2000-2001 ve 2002-2003 yıllarında Beşiktaş forması giyen Pascal Nouma, Beşiktaş'ın Türkiye'nin 3 büyük ekibinden biri olduğunu belirterek, "Beşiktaş'ta unutulmaz günler yaşadım. 100. yılda oradaydım. Kendimi evimde hissettiğim bir yerdi. Birçok insanın beyninde çok kötü bir Türkiye imajı var ama benim için dünyanın en güzel ülkelerinden biri ve ben Beşiktaş'ta oynamayı çok seviyordum." dedi.

Beşiktaş'ın çok önemli bir tarihe sahip olduğunu belirten Nouma, "İstanbul'un yoksul kesimlerinin tuttuğu bir ekip ama yoksul oldukları kadar da büyük kalbe sahipler. Bundan emin olabilirsiniz." diyerek Beşiktaş taraftarına hayranlığını da dile getirdi. Son olarak iki ekibin durumlarını karşılaştıran Nouma, "Benim gönlüm iki ekibin de çıkmasını istiyor. Ama Marsilya ile Beşiktaş'ı karşılaştırsam şansları yüzde 50-50." şeklinde konuştu. Bu arada Beşiktaş'ın, Şampiyonlar Ligi'nde 18 Eylül Salı günü Fransa'nın O. Marsilya deplasmanda oynayacağı ilk maç için 2 bin 600 bilet ayrıldı. Marsilya ile Veledrome Stadı'nda yapılacak karşılaşmanın biletleri 17 Eylül Pazartesi günü satışa çıkarılacak.

:36_3_16::36_3_16::36_3_16:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8