Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Nokıa N96 nasıl güncellerim

baretta29

New member
Local time
20:55
Web sitesi
www.babacankoyu.com
Merhaba dostlar:
Spot piyasadan Nokıa N96 FİNLANDIYA imalatı cep telefonu aldım.Bu telefonda malesef güncelleme yok yani örnek verirsek fotograf çekmiyor kayıt yapmıyor herhangi bir transfer için baglantı kurulamıyor ve ben bu telefonun içindeki yazılım versiyonunu bilmiyorum.Türkçe olarak görünüm var.Telefondaki yazılım versiyonunu nasıl ögerenebilirim. Bunu ögrenmek için ne yapmalıyım veya bu cihaza nasıl güncelleme yapmalıyım; bu konuda bilgisi olan dostların yardımını bekliyorum. Cihaz içindeki sistem bilgilerini nasıl görebilirim ve cihaza nasıl yazılım atabilirim.
Emege saygılar.............:menani:

Turkiye-Sevd@lisi

New member
Local time
11:55
Ezanlarin Yukseldigi Minarelerden,Ay Yildizin Golg
Merhaba arkadasim!!!! bir fransiz sitesinden buldum bilgileri umarim isine yarar....verecegim adrese gidersen birde video lu anlatimi var.

bu adreste guncellemeye yukleyecegin adres asagida télecharger yazan yere tikla ve ya hemen onun asagisinda Autres langues yazan yere tikla turkce yukle kolay gelsin kardesim....

Nokia n96 Güncelleştirmeler

Yeni yazılım şimdi!

İlk yazılım güncelleştirmesi PR1.1 artık Nokia n96 için kullanılabilir.

Haberler

Performans ve istikrar gerek yazılım güncellemesi ile PR1.1 * geliştirilmiş vardı:​

• Sistemin yürütülmesine daha hızlı Hızlı

• Genel istikrar daha güçlü için geliştirilmiş

• TV ve video oynatma için ses yelpazesini arttırmak

• Otofokus doğruluğu görüntüleme için geliştirilmiş

• Tuşuna medya Geliştirilmiş kontrol açık eğer birkaç uygulamalarıdır

• Zil sesleri 3D için çok düşük ses seviyesi ve sorun çözme
Nasıl güncelleme yapmak için

Seçenek 1: Kablosuz

1.​

1.
a)​

a) cep yönetici git:​

Menü> Araçlar> Utilities> Aygıt Yöneticisi

screenshot_1_1.jpg
screenshot_1_2.jpg
screenshot_1_3.jpg

Seçenek> Güncellemeleri Kontrol **.

screenshot_1_4.jpg

1.​

1.
b)​

b) veya yazın * # 0000 ana sayfasına gitmek için #.

screenshot_2_1.jpg

2.​

2.

Güncelleştirmeyi yüklemek için yönergeleri izleyin.
Bağlantı olarak, (bu verilerin maliyeti olabilir operatörü tarafından tahsil transferi) veya WLAN sağlayıcınızdan seçin.​

3.​

3.
Hoşlanmak!

Seçenek 2: PC ve USB kablosunu kullanın

PC'nizde Nokia Yazılım yükleyin.

Başlamadan önce

Her ne kadar yazılım güncelleştirmesi, kişisel verileri ve uygulamaları devam ederse, her zaman yazılım güncellemeye önce cihazınızın bir güvenlik yedekleme yapmak gerekir.
Ayrıca güncelleme için şarj cihazınıza bağlayın emin olun.

* Önemli: Yazılım PR1.1 işaretlenmiş ya 11018 veya 11101 Cihazınızdaki.

Sürüm 11,101 özel sözleşmeler, DVB-H (cep yaynlanan TV) kullanarak yayınlanmıştır ve bu hizmet için güncelleştirmeler içerir.

Aksi takdirde, her iki sürümleri aynıdır.

** Eğer bir mesaj güncelleştirme bulunan herhangi bir bilgi, bu güncelleştirme henüz taşıyıcı için mevcut değil daha sonra onay anlamına Mayıs

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8