Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

n96 çin malı yazılımı almıyor

baretta29

New member
Local time
21:08
Web sitesi
www.babacankoyu.com
Merhaba dostlar;
Diyarbakırda askerlik yapan bir yakınım n96 telefon almamı tavsiye etti ve bende fiyatı uygun diye kabul edip aldım.Malesef çin malı çıktı. sürüm bilgileri şöyle;
yazılım sürümü: 11.0.18
yazılım tarihi : 16.03.2009
özel sürüüm :11.018.288.2
Dili ayarlamak:016
model: n96
Türe göre;RN-247
Cep telefonculara götürdüm fatura olamdıgı için yazılım atamayız dediler veya bu telefon yazlım program almaz dediler, eger böyle ise elimizde kaldı malesef bu telefonlarla ilgili chine pc suite programı buldum telefona baglandım fakat telefon müzik foto video dışında herhengi bir program almıyor. Çift kamerası var fakat 3G ye uyumlu gözükmüyor kayıt yaptırdık 3G ye fakat telefona herhangi bir 3G simgesi gelmedi. Bu konuda ne yapabilirim bilmiyorum bu konuda bilgisi olan dostların yardımını bekliyorum yoksa telefon çöpe gidecek sıradan bir telefon gibi şimdi;
Acil yardım lütfen...........

imajmacker

New member
Local time
21:08
arkadaşım çin teLefonLarının hiç birinde 3G yok çift kamerası var ama şebeke modunda çift mod ve upts mi işte ondan yok ;) o yüzden 3Gye çin teLefonLarı uyumLu deiL

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8