Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Mutlaka Okuyun

melek_19

Guest
Local time
15:29
.....BUNU MUTLAKA SONUNA KADAR OKUYUN LÜTFEN................

PARTİYE GİTTİM ANNE,BANA ÖĞRETTİKLERİN AKLIMDAYDI;İÇKİ İÇME YAVRUM DEMİŞTİN YALNIZCA SODA İÇTİM ANNE

DEDİĞİNİ YAPTIĞIM İÇİN GURURLA DOLUYDU, DİĞERLERİNE BENZEMEDİM VE İÇKİLİ ARABA KULLANMADIM.

BEN DOĞRU OLANI YAPTIM ANNE TIPKI SENİN DEDİĞİN GİBİ...

ŞİMDİ PARTİ SONA ERİYOR ANNE HERKES İÇKİLİ,BENSE SANA DÖNERKEN TEK PARÇA DÖNECEĞİMDEN EMİNDİM.

ARABAYI KULLANMAYA BAŞLADIM ANNE, TAM YOLA ÇIKACAKTIM, DİĞER ARABA BENİ GÖRMEDİ ANNE

BANA BİR EŞYAYMIŞIM GİBİ ÇARPTI. KALDIRIMDA UZANMIŞ YATARKEN YARALI,POLİSİN BU ÇOCUK SARHOŞ DEDİĞİNİ DUYDUM ANNE, BANA ÇARPAN SARHOŞSA ONUN HATASINI BEN Mİ ÖDEYECEĞİM ANNE?

BURADA ÖLÜYORUM ANNE, HAYATIM BİR BALON GİBİ SÖNECEK Mİ?

ETRAF KAN DOLU ANNE BENİM KANIMLA, HİSSEDİYORUM, BİRAZDAN ÖLECEĞİM.

SANA SON BİRŞEY SÖYLEMEK İSTİYORUM ANNE, YEMİN EDERİM HİÇ İÇMEDİM. İÇEN BEN DEĞİL. ONLARDI ANNE...

GALİBA BANA ÇARPANLA AYNI PARTİDEYDİK, TEK FARK; OSADECE SARHOŞ, BENSE ÖLÜYORUM ANNE....

İNSANLAR NEDEN İÇER ANNE?

ŞİMDİ KESKİN BİR ACI DUYUYORUM. TIPKI BIÇAK GİBİ

BANA ÇARPAN ÇOCUK YÜRÜYOR, GÖRÜYORUM BU HAKSIZLIK!

BEN BURADA YATIYOR VE ÖLÜYORUM...KARDEŞİME SÖYLE AĞLAMASIN, BABAMA SÖYLE CESUR OLSUN.

MEZARIMIMIN BAŞINA, BABASININ KIZI DİYE YAZMAYI UNUTMASIN.

BİRİLERİ ONA İÇKİLİ ARABA KULLANMAMASINI SÖYLEMELİ ANNE...

NEFESİM TÜKENİYOR ANNE, GİTTİKÇE HALSİZLEŞİYORUM. NE OLU R AĞLAMA ARKAMDAN.

SON BİR SORUM VAR ANNE, ELVEDA DEMEDEN ÖNCE. SUÇLU BEN OLMADIĞIM HALDE, ÖLEN NEDEN BENİM??????????????????????

Not : BU ŞİİR İNGİLTEREDE ALKOLLÜ SÜRÜCÜLE YÜZÜNDEN YAŞAMLARINI TİTİRENLERİN ANISINA YAZILMIŞ OLUP, İNTERNET VASITASIYLA TÜM DÜNYAYI DOLAŞMAKTADIR. LÜTFEN SİZDE BİLDİĞİNİZ MAİLLERE ULAŞTIRALIM DERS ALALIM.

F

fa77

Guest
çok iyiydi melek normalde okumayı sevmeyen birisiyim aslında ama senin bazı şyazılarını (hepsi değil) sonuna kadar keyifle okurum buda onlardan biri.... Yazık valla içki içmeyen birisinin trafik kazasında can vermesi üstelik içkili biri tarafından allah hepimizi böyle kazalardan korusun
sevgiler....

F

fiesta73

Guest
az önce sevgi üzerine başka bir yazını okumuştum şimdide bu seçim yapamaz oldum hepsibirbirinden güzel. Ben seçim yapamadım ama sen konularını çok iyi seçiyorsun. Umarım çok kişiye ulaşırsın ve çok kişi yazdıklarını okur. sağlıcakla ve hep böyle sevgiyle kal.

ŞAHİN

New member
Local time
13:59
teşekkürler gerçektende güzeldi ..........

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8