Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Müşteri Takip Programı 1.2

SaTBiL™

Administrator
Local time
02:46
Web sitesi
www.cekingen.net
Program orta ölçekli iş yerleri için geliştirildi ve tasarlandı. Program barkod okumadan barkod yazdırmaya, müşteri takibinden müşterinin normal yada taksitli satışını tutmaya, bakiyesini görüntülemeye kadar bir çok meziyeti vardır. Ayrıca firma giderlerini tutar ve size günlük kasa olaylarını gösterir. Ayrıca günlük kasaları kaydedip geriye dönük bilgi almanıza olanak sağlar. Müşterilerinize normal yada taksitli satış yapabilir ve raporlayabilirsiniz...
cari22zz0fv.jpg

Boyutu : 1,60MB
Lisans : Demo

nadir17

New member
Local time
emek için saol ama arkadaşım bunun lisansı falan yokmu ya bu program benim çok hoşuma gitti allah razı olsun key i ni verirsen çok sevinirim ver me sen de bana cvp yaz arkdaşım çok saol :D:D

Yaban Ali

New member
Local time
Aradan çok zaman geçmiş... Herhalde yeni versiyonları çıkmıştır..

nadir17

New member
Local time
peki nerden bula bilirim bana yardım cı olurmusun yardımcı olursan çok sevinirim ama demo olmayacak

nadir17

New member
Local time
ya ben programı para ile alırım 100 ytl ye kadar alcam bana bulabilirmisiniz aktivastyon kodunu veya demo olmayan bir program :D:D:D:D:D

nadir17

New member
Local time
no lur bana demo olmayan veya aktivasyon kodu veya para ile ne kadar :(

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8