Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

monitörüm kafayı yedi imdat!

gokhanbilgin

New member
Local time
18:22
yaa arkadaşlar delirmek üzereyim monitörüm kendi kendine menüsünü açıp kapıyor bazen açınca kapamıyor bazen kapıyor kafası esince istediğini yapıyor bilgisayara format attım düzeldi ama menüsüne giremiyorduk format attıktan sonraki gün yine aynı sorun exit tuşuna sürekli basılı tuttuğumuzda düzeliyor bantla filan denedeik ama yine oluyo yine oluyo arkadaşlar lütfen bi yardım edin bu arada monitör var bi 6 yıllık markası beko BI-17FK:help1:

kazmabirader

New member
Local time
merhaba arkadaşım aynı sorun bende de var. çözüm bulabildiysen yardımını bekliyorum.

yusuf90

New member
Local time
SELAM arkadaşlar. aynı sorun bndede var. monitörümde menü çıkıp kapanıyor ikide bir. sebebi ne olabilir sizce?

tornawida

New member
Local time
SELAM arkadaşlar. aynı sorun bndede var. monitörümde menü çıkıp kapanıyor ikide bir. sebebi ne olabilir sizce?
özcanmert arkadaşa katılıyorum menü butonu takılı kalıyor yada zamanla çevresi kirlenmeden dolayı sıkışıyor ve takılı kalıyor...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8