Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Lucescu geliyor!

F

fiesta73

Guest
Trabzonspor, Rumen çalıştırıcıyla anlaşmak üzere. Türkiye’de büyük başarılara imza atan Lucescu ya bugün, ya da yarın Türkiye’ye gelecek.

Telefonla konuşuldu
Vahid Halilhodziç ile UEFA Kupası’na katılma hakkını elde eden Trabzonspor’da yeni bir dönem başlamak üzere. Boşnak teknik adamla yollarını ayıran Bordo-Mavililer, listesinin en başında bulunan Mircea Lucescu ile anlaşmak üzere. Dün gece oynanan maçta Shakthar Donetsk ile Ukrayna şampiyonluğuna ulaşan Rumen teknik adamla yapılan telefon görüşmesi sonrasında Lucescu, Türkiye’ye gelmeye ikna oldu.

Olmazsa Santini
Yönetici İbrahim Hacıosmanoğlu ile görüştüğü öğrenilen Lucescu’nun, “Ukrayna’dan ayrılmak istiyorum. Ancak size kesin bir cevap veremem. Gelince ayrıntıları konuşur” dediği belirtildi. Bugün ya da yarın Trabzon’a gelecek olan Lucescu’nun ikna edilmemesi durumunda listedeki diğer isimlere ağırlık verilecek. Santini’yi yedekte bekleten Bordo-Mavililer’da Başkan Nuri Albayrak’ın Rumen teknik adamla bizzat konuşacağı vurgulandı.

F

fiesta73

Guest
Valla luçe hangi takıma giderse gitsin mutlaka şampiyon yapıyor.
seneyede trabzon şampiyon olursa kimse şaşırmasın.

ŞAHİN

New member
Local time
15:11
sizde görün bakın eğer lucescu gelirse trabzon spora o takım şampion olmazsa bende buradayım kim nederse desin lucescu 1 numara teknik direktör yeterki imkanlar olsun hertakımı 1 numara yapar die düşünüyorum ..........

seyfi

Administrator
Local time
fiesta73' Alıntı:
Valla luçe hangi takıma giderse gitsin mutlaka şampiyon yapıyor.
seneyede trabzon şampiyon olursa kimse şaşırmasın.
abi ,bu adam hem galatasaray'ı,beşiktaş'ı hemde fenerbahçeyi şampiyon yapmadımı?
türkiye de başka takıma da gelse yine bizim şampiyon olma şansımız var.
:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah:

F

fa77

Guest
seyfi' Alıntı:
abi ,bu adam hem galatasaray'ı,beşiktaş'ı hemde fenerbahçeyi şampiyon yapmadımı?
türkiye de başka takıma da gelse yine bizim şampiyon olma şansımız var.
:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah:

fenerbahçeyi yapmadı :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah:

seyfi

Administrator
Local time
fa77' Alıntı:
fenerbahçeyi yapmadı :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah:
nasıl yapmadı o yıl 8 puan ilerde iken kafasızlığından feneri şampiyon kim yaptı benmi?:puah: :puah: :puah:

F

fa77

Guest
seyfi' Alıntı:
nasıl yapmadı o yıl 8 puan ilerde iken kafasızlığından feneri şampiyon kim yaptı benmi?:puah: :puah: :puah:

ozaman abi tebrikler kafasız bi hocanız oldu :pepper: :puah: :pepper: :puah: :pepper:

seyfi

Administrator
Local time
fa77' Alıntı:
ozaman abi tebrikler kafasız bi hocanız oldu :pepper: :puah: :pepper: :puah: :pepper:
ne zaman ben bilmiyorum?
hikaye.............

A

alpalaba

Guest
ben trabzondan hiç ümütli değilim kendi canınızdan adamınız var milli takımı dünya ikincisi yaptı onun köyüne gelemesine bile izin vermiyosunuz inşallah bize alırlar

seyfi

Administrator
Local time
alpalaba' Alıntı:
ben trabzondan hiç ümütli değilim kendi canınızdan adamınız var milli takımı dünya ikincisi yaptı onun köyüne gelemesine bile izin vermiyosunuz inşallah bize alırlar
siz lucescu'yu alın abi
baksana beşiktaşın teknikdirektörü iken sizi şampiyon yapmış:puah: :puah:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8